• تاریخ: ۱۳۹۵/۰۵/۱۵
  • شناسه خبر: 5404

درخواست رییس جمعیت هلال احمر شهرستان ممسنی از مردم

سید ایمان موسوی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ممسنی در اطلاعیه ای از مردم شهرستان خواست در دوره های آموزشی این جمعیت شرکت کنند

متن این اطلاعیه که سید ایمان موسوی رئیس جمعیت هلال احمر ممسنی از طریق پایگاه خبری دیارممسنی منتشر کرده است به شرح زیر می باشد

سید ایمان موسوی🔘بسمه تعالی
مردم عزیز و فهیم ممسنی ،
شاید بارها وبارها شنیده باشید که عزیزی در گوشه ای از شهرستان پهناورمان بعلت خفگی، ایست قلبی، غرق شدن درزیرآب و…جان خودشان را از دست   داده اند ویا دیدن چنین صحنه هایی قلبتان را آزرده است طوریکه شایدبارها جان دادن کسی را دیده اید اما فقط نظاره گربوده ونتوانسته اید برای نجاتش کاری انجام دهید.
برهمین اساس وبه منظورجلوگیری از تکرارچنین حوادث ناگواری هلال احمرممسنی تاکنون به کرارآموزش هایی را ارایه داده چنانکه درسالهای متوالی جزء برترینهای فارس بوده است.
اکنون نیز این اداره درنظر دارد کلاسهای متفاوتی را درسطح شهرستان اجراء نماید لذا از داوطلبان عزیزی که قصد حضور در این کلاسهارا دارند به آدرس زیر مراجعه ویا با شماره تلفن ذکرشده تماس حاصل فرمایند.
تلفن:
۰۷۱-۴۲۵۲۲۶۷۰
۰۷۱-۴۲۵۲۳۹۰۰
آدرس:بلوار هفت تیر-جمعیت هلال احمر شهرستان ممسنی.جنب بیمارستان قدیم.
ضمنا این جمعیت در تمام روستاها،مدارس،دانشگاهها،پایگاههای بسیج،مساجد حاضر به برگزاری کلاس امداد و کمک های اولیه می باشد.به امید روزی که بتوانیم در هر خانواده ایرانی یک امدادگر داشته باشیم.


This blog is kept spam free by WP-SpamFree.