• تاریخ: ۱۳۹۵/۰۵/۱۲
 • شناسه خبر: 5382

اظهار نظر جالب نماینده ممسنی و رستم در خصوص حسن عباسی!

نماینده شهرستانهای ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی اظهارات حسن عباسی درباره عملکرد و رویکرد ارتش جمهوری اسلامی را بسیار ناپخته و خام دانست

دکتر مسعود گودرزی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به اظهارات حسن عباسی درباره عملکرد و رویکرد ارتش جمهوری اسلامی، گفت: این اظهارات و موضع گیری های قطعا بسیار ناپخته و خام بوده و به نظر مسعود گودرزیمن این مطالب و گوینده آن در حد و وزنی نیستند که بخواهیم با آن نهاد مسنجم و بزرگی مانند ارتش را بسنجیم.

به گزارش پایگاه خبری دیارممسنی,نماینده مردم ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به عملکرد چشمگیر و مثبت نیروهای مسلح به ویژه ارتش جمهوری اسلامی در سطح کل کشور، افزود: مردم ایران قطعا به دلاوری ها و اقدامات پرسنل ارتش در ۳۸ سال اخیر واقف هستند و نیروهای نظامی ما همواره حساس  ترین مأموریت ها را برعهده دارند و قطعا این حجم فعالیت ها بدون برنامه کاری و برنامه ریزی منظم و منسجم امکان پذیر نیست.

 

وی ادامه داد: مأموریت های ارتش در زمان صلح و در زمان جنگ مشخص است و در شرایط کنونی نیز ارتش مقتدر ایران در حال انجام وظایف محوله در تأمین امنیت و حفاظت و حراست از مرزهای کشورمان است.

 

دکترگودرزی تصریح کرد: خوشبختانه ارتش جمهوری اسلامی همواره در حال پویایی و فعالیت است، منتهی در دوره جنگ یک وظیفه مهم برای آن تعیین شده و در زمان صلح نیز وظایف دیگری را برعهده دارند و خوشبختانه ارتش به خوبی به وظایف خود عمل کرده و می کند.

 

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: مجلس شورای اسلامی و این کمیسیون همواره از اقدامات و تلاش های ارتش جمهوری اسلامی حمایت کرده و نقش این نهاد نظامی را در تأمین امنیت کشور بسیار تاثیرگذار و مهم می داند.


 1. شهروند گفت:

  ای اقای گودرزی هر کسی توی این دولت حرف راست زد رو بازداشت یا خانه نشین کردن
  دکتر عباسی از ارتش عذرخواهی کردن
  اقای روحانی چطور با فیشهای نجومی و وعده های توخالی
  اقای فریدون چی شد
  کدام یک از روسای بانکها و ادارات که فیشهای نجومی اشتند محاکمه شدند.
  ایا این عدالت در دولت تدبیر و امیده
  با اون برجام که فقط انرژی هسته ای رو راکد کرد و تحریم ها رو هم بیشتر کرد
  با اون برگشت عزت به پاسپورت ها
  نمیدانم چرا هنوز از این دولت حمایت میکنید.

  Thumb up 4 Thumb down 0

 2. عبدالله گفت:

  با عرض سلام .جناب گودرزی و اصلاح طلبان میخواهند با این جوسازی علیه دکتر عباسی جریان ارایه اسناد ارتباط روحانی و اصلاحات با اسراییل را به فراموشی بسپارند البته جناب عباسی معذرت خواهی کردند وآقای گودرزی بدانند که مردم فهیم ممسنی و جوانان به واسطه دسترسی به فضای مجازی و اخبار گول جوسازی های ایشان و اصلاح طلبان را نمیخورند

  Thumb up 5 Thumb down 4

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.