• تاریخ: ۱۳۹۵/۰۵/۰۵
  • شناسه خبر: 5293

بازدید مدیر کل دامپزشکی فارس از شهرستانهای ممسنی و رستم +تصاویر

دکتر یعقوب مهندس مدیرکل دامپزشکی استان فارس ضمن حضور در شهرستان ممسنی در نشستی صمیمی با کارکنان اداره دامپزشکی این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه خبری دیارممسنی در ابتدای این نشست دکتر علی خسروی رئیس اداره دامپزشکی شهرستان ممسنی، با ارائه گزارشی به بیان عملکرد، مشکلات و کمبودهای  موجود اداره پرداخت.

بازدید مدیر کل دامپزشکی فارس از شهرستانهای ممسنی و رستم +تصاویر

در ادامه مدیر کل دامپزشکی استان ضمن بحث و گفتگو با همکاران و تشکر از زحمات آنان، به بررسی مسائل و مشکلات پرسنل پرداخت و با اشاره به اهمیت به روز رسانی مسائل فنی و اداری گفت: فعالیتهای دامپزشکی در همه حوزه ها به ویژه در پیشگیری کنترل و مبارزه با بیماری ها باید همواره رو به رشد باشد. دکتر مهندس افزود: ویژگی مهم حضور در خط مبارزه با بیماریهای دامی و مشترک بین انسان و دام آمادگی صد در صدی واکنش سریع و موثر است.

وی با تاکید به سختی کار حرفه دامپزشکی ، کمبود نیرو و اعتبار از همکاران دامپزشکی خواست تا با انجام هر چه بهتر وظایف خود در معرفی در خور شان و هرچه بهتر این حرفه در سطح جامعه و اشنایی عموم با وظایف متعدد و خطیر این سازمان تلاش کنند.

مدیرکل دامپزشکی فارس در پاسخ به سوال عده ای از همکاران قراردادی راجع به تبدیل وضعیت استخدامی توصیه کرد تا در سومین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور شرکت نمایند.

دکتر یعقوب مهندس در ادامه با حضور در جمع کارکنان اداره دامپزشکی شهرستان رستم با کارکنان این اداره دیدار و جلسه مشابهی نیز برگزار شد.

بازدید مدیر کل دامپزشکی فارس از شهرستانهای ممسنی و رستم +تصاویر

مدیرکل دامپزشکی استان فارس از برخی دامداریهای مناطق شهرستان های ممسنی و رستم که اخیرا طرحهای واکسیناسیون دامی اجراء شده بازدید کرد.

یادآور می شود که شهرستان های ممسنی و رستم جمعا با جمعیت دامی ۱۰ هزارو ۴۰۰ راس دام سنگین و ۵۴۰ هزار راس دام سبک از ظرفیت های خوبی در صنعت دامپروری برخوردار است.
منبع:اداره کل دامپزشکی استان فارس


This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

*