• تاریخ: ۱۳۹۵/۰۵/۰۵
  • شناسه خبر: 5290

گردهمایی و بررسی گازرسانی به بخش دشمن زیاری

گردهمایی و بررسی گازرسانی به بخش دشمن زیاری که با حضور نمایندگان مردم شیراز،دکتر مسعود گودرزی و مهندس محمدی مدیر عامل شرکت گاز استان فارس برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری دیارممسنی,گردهمایی و بررسی گازرسانی به بخش دشمن زیاری که با حضور نمایندگان دکتر پارسایی و رضایی نمایندگان نورآبادی مردم شیراز،دکتر مسعود گودرزی نماینده مردم شهرستانهای ممسنی و رستم، مهندس هوشنگ محمدی مدیر عامل شرکت گاز استان ، دکتر کیانی مدیر کل دفتر بازرسی مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری فارس و مسئولین ادارات شهرستان همچنین اهالی بخش دشمن زیاری برگزار شد

مهندس پیکری فرماندار شهرستان ممسنی ضمن خیرمقدم و خوش آمدگویی به میهمانان گفت:با توجه به اهمیت موضوع گازرسانی و برخورداری تمام روستاهای بخش دشمن زیاری از این نعمت بزرگ لازم است برای تامین اعتبار جهت تداوم پروژه های گازرسانی برای روستاهای باقیمانده از طرف شرکت گاز و نمایندگان محترم حاضر در جلسه خواهشمندیم پیگیریهای مورد نیاز صورت گیرد.

وی با اینکه در بخش دشمن زیاری به لحاظ اقلیم سردی که وجود دارد امیدواریم که بتوانیم مشعل گاز را هر چه زودتر در خانه های مردم این بخش روشن کنیم.

پیکری افزود:کمبود آب بویژه در فصول گرم سال ،لزوم بهسازی راه ارتباطی بخش دشمن زیاری با مرکز شهر، زیرسازی و آسفالت راه های روستایی از دیگر مشکلات و درخواستهای اهالی بخش است که می توان نام برد.

وی در بحث کشاورزی و باغات گفت: بخش دشمن زیاری بالغ بر ۲۰ هزار هکتار باغات انگور دارد ولی متاسفانه هیچگونه صنایع تبدیلی در این خصوص نداشتیم و بعضا اگر صنایعی استارت آن زده شده نیمه کاره رها شده است .

وی بیان داشت : سرمایه گذاری در بخش صنایع تبدیلی و تکمیلی کشاورزی یکی از ضرورت های این بخش در این شهرستان به شمار می رود .

فرماندار ممسنی اظهار داشت:از همه مردم فهیم بخش دشمن زیاری خواهشمندیم که در بحث صنایع تبدیلی و جذب سرمایه گذار در این قطب اقتصادی همکاری لازم را داشته باشند تا با این عمل  بتوانیم هم سرمایه گذاری و هم ایجاد اشتغال را برای جوانان این بخش فراهم نمائیم.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان ممسنی


This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

*