• تاریخ: ۱۳۹۵/۰۵/۰۴
  • شناسه خبر: 5260

انتشار عکس خصوصی دختر جوان نورآبادی در اینستاگرام!

 فرمانده انتظامی شهرستان ممسنی  از شناسایی فردی که با انتشار عکس خصوصی در شبکه ی اجتماعی تلفن همراه اقدام به هتک حیثیت دختر جوان کرده بود، خبر داد.

فرمانده انتظامی ممسنیبه گزارش پایگاه خبری دیارممسنی سرهنگ  محمد عبادی نژاد گفت: دختر ۲۴ ساله با مراجعه به پلیس فتا شهرستان ممسنی، اعلام کرد که شخصی ناشناس با انتشار عکس خصوصی ایشان در شبکه اجتماعی اینستا گرام موجب هتک حیثیت وی شده است.
وی افزود: با اقدامات فنی و تخصصی مامور پلیس فتا هویت عامل انتشار تصاویر شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی به این پلیس فراخوانده شد.
این مقام انتظامی ادامه داد: متهم در وهله اول منکر ارتکاب هرگونه جرمی شد ولی پس از مواجه شدن با مستندات گردآوری شده به ناچار لب به اعتراف گشود و ضمن تشریح چگونگی ارتکاب جرم، عنوان داشت: شاکی پرونده نامزد سابق من بوده است، برای انتقام گیری اقدام به انتشار عکس های خصوصی وی در شبکه اینستاگرام کردم.
فرمانده انتظامی شهرستان ممسنی در پایان با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی تحویل داده شده است به کسانی که اقدام به انتشار خلاف واقع و توهین نسبت به اشخاص درسایتها و شبکه های مجازی می کنند هشدار داد و خاطرنشان ساخت: طبق قانون جرائم رایانه ای هر کس بوسیله سامانه های رایانه ای یا مخابرات اکاذیبی را منتشر نماید افزون بر اعاده حیثیت به حبس و جزای نقدی محکوم می گردد.


This blog is kept spam free by WP-SpamFree.