• تاریخ: ۱۳۹۵/۰۵/۰۴
  • شناسه خبر: 5258

برداشت غیر مجاز از حساب بانکی در نورآبادممسنی

فرمانده انتظامی شهرستان ممسنی از کشف یک پرونده برداشت غیر مجاز به ارزش یک میلیون وهشتصد هزار ریال در ممسنی خبر داد

فرمانده انتظامی ممسنیبه گزاش پایگاه خبری دیارممسنی سرهنگ محمد عبادی نژاد گفت:در پی دریافت پرونده ای مبنی بر، برداشت یک میلیون وهشتصد هزار ریال از حساب بانکی یک شخص، پیگیری موضوع بصورت ویژه در دستور کار مأمور پلیس فتا شهرستان قرار گرفت.
وی افزود :پس از اخذ اظهارت شاکی و اقدامات فنی و پلیسی و استعلامات بعمل آمده مشخص شد، برداشت از حساب شاکی توسط چندین شماره تلفن همراه بصورت خرید  اینترنتی شارژ تلفن همراه و پرداخت قبوض تلفن ثابت صورت پذیرفته است.
سرهنگ عبادی نژاد تصریح کرد:در این راستا در خصوص شناسایی سیم کارت برداشت کننده از حساب شاکی و دارنده عابر کارت ها، شاکی به پلیس فتا دعوت و اعلام نمود یکی از شماره ها را می شناسم که متعلق به نامزد سابق پسرم می باشد.
وی ادامه داد: فرد کلاهبردار که نامزد سابق پسر شاکی پرونده بود ضمن مواجهه شدن با شاکی و ادله موجود که چاره ای جز تسلیم نداشت، به بزه ارتکابی خود اعتراف کرد که با تکمیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل دادسرا شد.
فرماندهی انتظامی شهرستان ممسنی  در پایان به شهروندان توصیه کرد: با توجه به اینکه احتمال سوء استفاده از اطلاعات حساب بانکی توسط اشخاص حتی نزدیکان متصور است، لذا در حفظ و نگهداری اطلاعات حساب بانکی خود دقت و از در اختیار قرار دادن رمز کارت به دیگران خودداری نمایند.


This blog is kept spam free by WP-SpamFree.