• تاریخ: ۱۳۹۵/۰۴/۲۲
 • شناسه خبر: 5102

رئیس اداره ورزش و جوانان ممسنی استعفا داد +سند

قاسم جعفری رئیس اداره ورزش و جوانان ممسنی طی نامه ای استعفا خود از ریاست اداره ورزش و جوانان ممسنی کتبا اعلام کرد

قاسم جعفری در گفتگوی تلفنی با خبرنگار دیارممسنی ضمن تایید خبر استعفایش از ریاست اداره ورزش و جوانان ممسنی گفت: قاسم جعفری این بهترین تصمیم ممکن هست.تا اختلافات با مدیرکل پایان بپذیرد انشاالله رئیس جدید بتواند شرایط ورزش شهرستان را بهتر تغییر دهید. من از حمایت فرماندار,امام جمعه محترم و نماینده شهرستان.شورای اداری تقدیر و تشکر میکنم.

مردم بهترین قاضی هستند و میتوانند در خصوص عملکرد سه و نیم سال اخیر بنده اظهار نظر کنند اینکه من بگویم چه کارهایی انجام دادم درست نیست.مردم خودشان می بینند و قضاوت میکنند. اداره کل ورزش استان در نظر دارد از نیروهای وزارت ورزش برای سمت مدیریتی استفاده کند .مثل کازرون.استهبان.مرودشت و..

ایشان در مورد احتمال استفاده از نیروی های خود اداره نیز گفت:بعید است از نیروهای فعلی اداره ورزش شهرستان برای پست ریاست استفاده شود.وی احتمال حضور مجدد آرش رضایی برای بر عهده گرفتن این سمت را منتفی دانست و گزینه ای جدیدی را که نخواست نامش فاش شود بعنوان گزینه احتمالی معرفی کرد.

وی سماجت برای ماندن در این سمت را به ضرر ورزش شهرستان دانست و گفت:امروز کارهای اداری مربوطه را انجام میدهم و  آنرا تحویل خواهم داد حتی در صورت عدم موافقت با استعفایم دیگر در ریاست اداره ورزش نمی مانم و در آموزش و پرورش خدمتگذار همشهریانم خواهم بود چراکه معتقدم خدمت مهم است نه مسئولیت و در هر جایی که باشم تلاشم را برای خدمت به شهرم خواهم کرد.ایشان در پایان این گفتگو از اصحاب رسانه نیز تقدیر و تشکر و خداحافظی کرد.

استفعا قاسم جعفری

پایگاه خبری دیارممسنی نیز ضمن تقدیرو تشکر از زحمات سه سال اخیر آقای جعفری در ریاست اداره ورزش و جوانان ممسنی برای ایشان در تمامی مراحل زندگی و مسئولیت های آتی آرزوی موفقیت و سربلندی میکند


 1. محمد .... گفت:

  ضمن خسته نباشی از اقای جعفری عزیز و تشکر و سپاس از زحمات شما در این عرصه در شهرستان ممسنی امیدوارم که در سمت های بدی موفق و پیروز باشید … انشااله

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. ammar shafiee گفت:

  با سلام و خسته نباشید خدمت معلم عزیزم استاد بزرگوار جناب آقای جعفری، من این افتخار رو دارم که حدود سه سال استاد جعفری رو به عنوان دبیر ورزشمون داشتم و اینو می دونم که ایشون از نظر معلومات ورزشی ، اخلاق، دلسوزی، روحیه کار و خدمت برای ورزش، و … در شهرستان ممسنی بی نظیرن. کاش ما قدر این عزیزان رو بیشتر بدونیم و ازشون بیشتر استفاده بکنیم. بالاخره ورزش رو باید به کسی بسپارن که ورزش تو رگش، تو خونش باشه، استاد جعفری خودشون تندیس تندرستی و ورزشکاری هستند. اینو می دونم که استاد جعفری هیچ گاه دنبال پست و مقام نبودن و نیستند پس براشون آرزوی سربلندی، سرافرازی در تمامی مراحل زندگی، تندرستی و سلامتی می کنم.

  Thumb up 2 Thumb down 0

 3. احمد ارجمند فهلیانی گفت:

  درود بر قاسم جعفری که پیشرفت شهرستان و ورزش و جوانان ممسنی مد نظرش هست و پست و مقام در نزدش ارزشی ندارد ان شا الله در آموزش وپرورش که جایگاه اصلی ایشان می باشد موفق باشد که موفق می شود.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. کامبیز گفت:

  باسلام،خدا میداند که قاسم جعفری مدیر و مدبر خوبی بود و همه جا صحبت از خوبی و پاکیش هست و تو این ۴سال هرچه توان داشت برای ورزش به کار گذاشت و خدمات ارزنده ای انجام داد ،خدا میداند حیف هست که اقای جعفری نباشه،همیشه براش دعا میکنم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. موسوی گفت:

  با سلام ضمن تقدیر وتشکر اززحمات دوست وهمکا رعزیز جناب اقای جعفری به نظر بنده دراین شرایط بهترین تصمیم راگرفتن موفق باشید

  Thumb up 0 Thumb down 0

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.