• تاریخ: ۱۳۹۵/۰۴/۲۲
  • شناسه خبر: 5090

رئیس اداره راه و شهرسازی ممسنی,در جهرم معارفه شد!

عصر دیروز با حضور مدیرکل راه و شهرسازی استان فارس و فرماندار ویژه جهرم آیین تودیع و معارفه رؤسای قدیم و جدید اداره راه و شهرسازی جهرم انجام شد.

به گزارش پایگاه خبری دیارممسنی,در این مراسم که در اداره راه و شهرسازی این شهرستان انجام شد فرماندار جهرم با تقدیر از تمام تلاشگران عرصه راهداری و شهرسازی اظهار داشت: امروز حفظ و نگهداری و ایجاد راه که از اهمیت بسیاری برخوردار است به عهده شما قرار دارد و باید با بالا بردن ایمنی راه‌ها از بسیاری حوادث جاده‌ای که امروز آمار تصادفات منجر به فوت در کشور ما از نرم‌های جهانی بالاتر است جلوگیری کنید.

علیرضا صحراییان افزود: در بخش مسکن و شهرسازی نیز که وظیفه دیگر حوزه مدیریت اداره شما است باید حداکثر تلاش خود را بکنید تا مناسبات شهرسازی رعایت و ظاهر و قواره شهر به هم نخورد.

وی از وجود یک‌هزار و ۷۵ کیلومتر انواع راه در شهرستان جهرم خبر داد و گفت: امروز به‌صورت میانگین برای ایجاد این مقدار راه باید یک‌هزار و ۱۷۵ میلیارد تومان هزینه شود که این رقم بالایی است و شما راهداران باید حداکثر تلاش خود را در راستای حفظ و نگهداری راه‌های موجود در این شهرستان به کار گیرید و روزبه‌روز با تلاش و پیگیری برای ایجاد راه‌های بیشتر برای رفاه حال مردم نیز اقدام کنید.

فرماندار جهرم در پایان حفظ و حراست از راه‌ها را امانت‌داری بیت‌المال خواند و ادامه داد: امروز به وجود آوردن ایمنی در راه از کارهای بزرگی است که باعث کاهش آمار تصادفات جاده‌ای می‌شود و باید در دستور کار این اداره در جهرم نیز قرار گیرد.

به گزارش فارس، در پایان این مراسم از خدمات ۱۰ ساله مدیریتی عبدالله سعادت در اداره راه و شهرسازی جهرم تقدیر و حشمت‌الله دهقان که ۱۰ سال ریاست ادارات راه و شهرسازی نورآباد ممسنی و کازرون را در کارنامه خود دارد به‌عنوان سرپرست جدید اداره راه و شهرسازی جهرم معرفی شد.


This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

*