• تاریخ: ۱۳۹۵/۰۴/۲۰
  • شناسه خبر: 5076

شهادت دو نفر در حمله تروریستی به نماینده مجلس و هیئت همراه

در پی تیراندازی گروهی به نماینده شهرستان اسلام آباد غرب و دالاهو  و هیئت همراه متاسفانه راننده ایشان و رئیس دامپزشکی این شهرستان به شهادت رسیدند

حشمت‌الله فلاحت پیشه، نماینده اسلام آباد غرب و دالاهو در مسیر شهر ریجاب مورد سوء‌قصد قرار گرفت و زخمی شد. به گزارش تسنیم نماینده اسلام آباد غرب و دالاهو همراه با جمعی از مسئولان استانی در مسیر حضور در نشست مردمی بوده است که ۴ نفر با بستن مسیر به روی وی و هیئت همراه آتش گشوده‌اند. در این درگیری فرماندار دالاهو زخمی و راننده فرماندار کشته شد. همچنین افراد ضارب با به آتش‌کشیدن ماشین خود، پیاده به سوی نواحی مرزی گریخته‌اند.

احمد صفری نماینده مردم کرمانشاه در مجلس درباره حادثه تروریستی امروز به خبرگزاری میزان گفت: سو قصد امروز صورت گرفته است و طبق سو قصد صورت گرفته متاسفانه حال فرمانده اسلام آباد آقای فرامز اصغری چند تیر خورده و در حال حاضر در اتاق عمل است و حال وی وخیم است. وی در باره آخرین وضعیت فلاحت پیشه نماینده مردم اسلام آباد در مجلس دهم تاکید کرده است خوشبختانه هیچ آسیبی به آقای فلاحت پیشه نرسیده و تنها بخشی از ابروی وی خراشیده شده است. وی تصریح کرد: متاسفانه در این حادثه تروریستی راننده آقای فلاحت پیشه به همراه مهندس نیکفر مسئول دامپزشکی اسلام اباد به دست گرو های تروریستی به شهادت رسیدند. صفری با اشاره به اینکه عامل این حادثه تروریستی گروه پژاک بوده است عوامل این حادثه تروریستی متاسفانه در جنگل های کرمانشاه متوالی شدند اما تحت نظر قرار دارند و ما امیدواریم سریعا با توجه به اشراف نیروهای اطلاعاتی ما دستگیر شوند. به گزارش ایلنا نماینده مردم کرمانشاه در مجلس دهم خاطرنشان کرد: در پی این اقدام تروریستی، دکتر نیک‌بزم از مسئولان دامپزشکی استان و راننده خودروی فرماندار دالاهو به شهادت رسیدند.


  1. احمد ارجمند فهلیانی گفت:

    متاسفانه در این حادثه آقای کرمی فرزند آقای احمد کرمی از کارمندان شهرداری کرند غرب و از حامیان پر و پا قرص سپاه در سال ۱۳۵۸ که من و شهید عبدالله مرادی و مرحوم مغفور حاج اکبر جمشیدی در کرند مسئولیت داشتیم همیشه مورد محبت پدر و خانواده شهید کرمی راننده فرماندار قرار می گرفتیم روحش شاد و یادش گرامی باد.

    Thumb up 0 Thumb down 0

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.