• تاریخ: ۱۳۹۵/۰۴/۱۶
  • شناسه خبر: 5020

اقامه نماز عید سعید فطر در نورآباد+تصاویر

نماز عید سعید فطر صبح امروز در میدان معلم شهر نورآبادممسنی به امامت حجت الاسلام یعقوبی امام جمعه محترم شهرستان ممسنی اقامه شد

نماز عید سعید فطر در نورآباد ممسنی به گزارش پایگاه خبری دیارممسنی به نقل از نورآنلاین,حجت الاسلام یعقوبی امام جمعه محترم شهرستان ممسنی در خطبه های نماز عید سعید فطر بیان داشت:در یک سال گذشته اتفاقات زیادی در شهرستان ممسنی رخ داد. یکی از بزرگترین رخدادها مربوط به تشییع ۶ شهید مدافع حرم ، میزبانی از ۱۰۰ شهید گمنام و تشییع یک شهید محیط زیست بود و باید آن را گرامی داشت.

حضور حداکثری مردم ممسنی در انتخابات یکی دیگر از نقاط مثبت بود. هرچند که جای گلایه هم دارد فضای طایفه گرایی حضور حداکثری مردم را کم رنگ نشان داد. چرا باید در این فضا با همدیگر دشمن شویم و با هم مبارزه کنیم؟  وی با اشاره به اتفاقات انتخابات مجلس دهم در ممسنی گفت: چرا باید در این فضا نخبگی زیر سوال برود؟ نخبگان مورد سوال هستند و باید پاسخ دهند. چرا سطح تحصیلات ممسنی حتی از تهران هم بالاتر است اما وقتی پای عمل به وسط می آید لنگ می زنند؟! این اتفاقات در مقابل خون شهدایی که تشییع کردیم روش پسندیده ای نبود.

امام جمعه ممسنی گفت: من نگران آینده هستم این مساله طایفه گرای دارد به عنوان یک رویه و فرهنگ ناپسند نهادینه می شود. البته من از مردم راضی هستم و انتقادم بیشتر متوجه مسئولین است. مردم بسیار از مسئولین جلو هستند.  اما با این وجود خود مردم هم باید رعایت کنند!  همچنین از مردم توقع می رود. آثار ماندگاری از خود جای بگذارند. مشارکت مردمی وجود ندارد. وقتی از نظر اشتغال، صنعت و کارخانه در شهرستان مشکل داریم انتظار می رود خود مردم در این زمینه مشارکت بیشتری کنند.

یعقوبی خطاب به مسئولین گفت:  دوران مسئولیت دوران بزن و دررو نیست بلکه دوران پاسخگویی است مدیران ، مدیریت جهادی داشته یاشند و شبانه روز اقدام و عمل کنند.  یک فصل از سال گذشت چه اقدام و عملی انجام داده اند  تا مشکل اشتغال و اقتصاد حل شود؟ این یک معضل بزرگ است.

 

نماز عید سعید فطر در نورآباد ممسنینماز عید سعید فطر در نورآباد ممسنینماز عید سعید فطر در نورآباد ممسنینماز عید سعید فطر در نورآباد ممسنینماز عید سعید فطر در نورآباد ممسنینماز عید سعید فطر در نورآباد ممسنینماز عید سعید فطر در نورآباد ممسنینماز عید سعید فطر در نورآباد ممسنینماز عید سعید فطر در نورآباد ممسنینماز عید سعید فطر در نورآباد ممسنینماز عید سعید فطر در نورآباد ممسنینماز عید سعید فطر در نورآباد ممسنی


This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

*