• تاریخ: ۱۳۹۵/۰۴/۰۹
  • شناسه خبر: 4936

دیدگاه نماینده ممسنی و رستم در خصوص روز قدس

دکتر مسعود گودرزی با اشاره به اهمیت حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس، گفت: روز قدس یکی از عوامل ساخت سازی در جامعه اسلامی بود، زیرا زمانی که امام خمینی(ره) این مقوله را مطرح کردند،

دکتر مسعود گودرزی در گفت وگو با خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اهمیت حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس، گفت: روز قدس یکی از عوامل ساخت سازی در جامعه اسلامی بود، زیرا زمانی که امام خمینی(ره) این مقوله را مطرح کردند، جهان اسلام دارای انسجام و وحدت برای دفاع از حقوق ملت فلسطین شد و هیچ کدام از نهادها و نشست های منطقه ای به اندازه روز قدس نتوانست زمینه ساز منسجم شدن مسلمانان شود.

دکتر مسعود گودرزینماینده مردم ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه روز قدس یک الگوی بسیار مناسب برای منسجم کردن جهان اسلام است، افزود: با توجه به شرایط منطقه و کشورهای اسلامی، این الگو می تواند کشورها را از انفکاک و تفرقه دور کند.

وی با اعلام اینکه روز قدس نماد عدالت خواهی و مقابله با ظلم و دفاع از مظلوم است، گفت: به طور حتم این روز دارای ظرفیت و پتانسیل بسیار بالایی برای تمام مسائل و محورهای جهان اسلام است، اما در شرایط کنونی از این روز تنها برای دفاع از آرمان فلسطین استفاده می شود.

دکتر گودرزی ادامه داد: به طور حتم از برگزاری راهپیمایی های روز قدس و انسجام ملت های مسلمان وحشت و ترس دارند، از این رو امیدوارم کشورهای اسلامی بیش از گذشته در جهت مقابله با صهیونیست ها و آزاد شدن فلسطین اقدام کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، بر لزوم حضور گسترده مردم ایران در راهپیمایی روز قدس تأکید کرد و گفت: به طور حتم ملت ایران مانند سال های گذشته در جهت دفاع از آرمان فلسطین و حمایت از قدس شریف و ملت مظلوم این کشور به صحنه خواهند آمد


This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

*