• تاریخ: دوشنبه، ۷ تیر، ۱۳۹۵ - ساعت ۲۱:۲۶
  • شناسه خبر: 4910

اولین نشست رسانه ای دکتر مسعود گودرزی +تصاویر

دکتر مسعود گودرزی نماینده محترم شهرستانهای ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی در دیداری صمیمانه با اصحاب رسانه و هنر شهرستان گفتگو کر

به گزارش پایگاه خبری دیارممسنی,دکتر مسعود گودرزی عصر امروز در دفتر ارتباطات مردمی با اصحاب هنر و رسانه شهرستان دیداری صمیمانه داشت و به گفتگو پرداخت.نگارخانم دختر یکی از خبرنگاران حاضر در جلسه با قطعه شعری به دکتر گودرزی خوش آمد گفت.

دیدار نماینده ممسنی با رسانه ها

نشست رسانه های با دکتر مسعود گودرزی

دکتر گودرزی در ابتدای این دیدار ضمن تسلیت به مناسبت شهادت حضرت علی (ع) و تبریک و تسلیت به مناسبت شهادت منوچهر شجاعیان محیطبان نورآبادی پارک ملی بمو به رسانه ها خوش آمد گفت.وی گفت من با رسانه ها بیگانه نیستم و قبل از نمایندگی مجلس با رسانه ها ارتباط خوبی داشتم.نماینده ناظر اجرای قوانین و رسانه ها ناظر عملکرد مسولان هستند

ایشان به دیدار اخیر نمایندگان مجلس دهم با مقام معظم رهبری اشاره کردند و گفت دغدغه ی رهبری اشتغال نسل جوان است و ما نیز برای تحقق این امر مصمم هستیم. از زمانی که به مناطق مختلف شهرستان سفر کردم و با مردم دیدار کردم به این واقعیت پی بردم که آمار بیکاری بیشتر از آن چیزی است که اعلام میشود.

دیدار مسعود گودرزی با رسانه ها

نماینده مردم ممسنی و رستم در مجلس وعده داد پتروشیمی ممسنی را از طریق وزارت نفت پیگیری کند.ایشان همچنین به بانوان قول دادند دو سالن ورزشی ویژه بانوان در ممسنی و رستم به کمک وزارت نفت احداث شود .دکتر گودرزی گفت قول ۴ سالن ورزشی و ۲ زمین چمن را از وزیر نفت گرفتم که ۲ سالن ویژه بانوان هست و من تا چیزی را به سرانجام نرسانم دست بردار نیستم.

در حوزه گردشگری نیز پتانسیل های خوبی داریم در برنامه توسعه کشور می بایست تا سال ۱۴۰۴ سالیانه ۲۰ میلیون گردشگر جذب کنیم که هنوز تا رسیدن به این آمار فاصله زیاد و وقت کمی داریم.

دیدار رسانه ها با دکتر گودرزی

ایشان از رسانه ها خواست به نقد منصفانه و بیان مشکلات مردم بپردازند و مدح بی دلیل را بدون ثمر دانست.تعدادی از خبرنگاران نیز در موضوعی مشترک از نماینده شهرستان خواستند جو حاکم بر فضای سیاسی شهرستان که اجازه نقد وجود ندارد را بررسی کند.

یکی از خبرنگاران نیز موضوع خاک برداری شهر باستانی لیدوما را مطرح کرد که با استقبال نماینده همراه شد و میتوان امیدوار بود بالاخره این شهر باستانی از خاک بیرون بیاید و انقلابی عظیم در صنعت گردشگری و رشد  توسعه اقتصادی و فرهنگی شهرستان داشته باشد

جلسه به زمان افطار نزدیک شد و خبرنگاران در ضیافت افطاری دکتر گودرزی شرکت کردند.


  1. کامبیز گفت:

    باسلام،درود بر دکترگودرزی