• تاریخ: ۱۳۹۵/۰۴/۰۳
 • شناسه خبر: 4848

فیض‌اله حیاتی فرمانده نیروی انتظامی چنارشاهیجان شد+تصاویر

مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی بخش چنارشاهیجان با حضور جمعی از مسئولان در ساختمان بخشداری این بخش برگزار شد.

به گزارش "کازرون خبر"، مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی بخش چنارشاهیجان با حضور جمعی از مسئولان در ساختمان بخشداری این بخش برگزار شد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کازرون گفت: غربی‌ها با تغییر رویکرد در بحث امنیت و رفتن به سمت مسائل فرهنگی و ترویج مواد مخدر امنیت جامعه ایران را هدف قرار داده‌اند.

رجبعلی رزمجویی افزود: با همکاری مردم و کارهای فرهنگی و آموزشی در بحث امنیت باید به نیروی انتظامی کمک کرد.

فیض‌اله حیاتی فرمانده جدید نیروی انتظامی بخش چنارشاهیجان نیز در حاشیه این مراسم گفت: در این مدت که در این بخش خواهم بود با تقویت معنویت با کمک امام جمعه محترم شهر قائمیه و دیگر عزیزان ان‌شالله بتوانم مثمر ثمر باشم.

وی تصریح کرد: موادمخدر خط قرمز بنده است و کمر همت را بسته‌ایم که مواد مخدر و مشروبات الکلی را تاحد امکان در این بخش ریشه کن کنیم.

تودیع و معارفه فرمانده نیروی انتظامی بخش چنارشاهیجانتودیع و معارفه فرمانده نیروی انتظامی بخش چنارشاهیجانتودیع و معارفه فرمانده نیروی انتظامی بخش چنارشاهیجان

فیض الله حیاتی از فرزندان روستای مهرنجان شهرستان ممسنی است.وی پیشتر کلانتر شهر صدرا شیراز,قصردشت شیراز و گلدشت حافظ بوده و در ستاد فرماندهی نیز انجام وظیفه میکرده است


 1. احمد ارجمند فهلیانی گفت:

  آرزوی توفیق برای این فرزند برومند لر ممسنی در چنارشاهیجان را داریم.موفق باشند.شب قدر است برایش دعای موفقیت می کنیم.ان شا الله

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. مهرنجان گفت:

  با سلام و آرزوی توفیق برای همه ی ایرانیان.
  به استحضار رسانه وزین دیار ممسنی می رساند که بچه های مهرنجان بسیارند در منصاب مختلف و ارزشمند در سطوح مختلف و در جای جای این میهن عزیز و پهناور.همگی عاشق خدمت صادقانه اند و خادم ملت عزیز و بزرگ ایران.

  Thumb up 0 Thumb down 0

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.