• تاریخ: ۱۳۹۵/۰۴/۰۱
  • شناسه خبر: 4824

همایش روز جهانی مبارزه با مواد مخدر در نورآباد+تصاویر

همایش روز جهانی مبارزه با مواد مخدر صبح امروز با حضور تعدادی از مسئولین و خانواده ها در سالن امیرکبیر شهر نورآباد  برگزار شد

 

همایش روز جهانی مبارزه با مواد مخدر در ممسنیروز جهانی مبارزه با مواد مخدر در نوراباد ممسنیهمایش مبارزه با مواد مخدر در ممسنیقاسم جعفریهمایش مبارزه با مواد مخدر ممسنی

سخنرانی فرماندار ممسنی در همایش سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر
فرماندار ممسنی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ممسنی:مهندس پیکری فرماندار با تبریک و قبولی طاعات و عبادات روزه داران و نمازگزاران در ماه مبارک رمضان و همچنین گرامیداشت یاد وخاطره شهدای مبارزه با مخدر گفت : امروزه بعد از فقر/تهدید و آلودگی محیط زیست/مسائل و بمباران های هسته ای/مواد مخدر بعنوان یکی از چهار بحران جهانی تلقی شده است که آسیب های ناشی از آن می تواند ویرانگر امنیت آسایش و هنجاری اجتماعی باشد.
فرماندار ممسنی بیان داشت : مواد مخدر پدیده ای جهانی است که تمامی جوامع بشری را تهدید می کند این پدیده خانمان سوز مربوط به کشور یا جامعه خاصی نسیت بلکه برای کل جهان آزار دهنده می باشد.
پیکری افزود: مصرف مواد مخدر یک بلای اجتماعی است که موجودیت فرد و بقاء آن را تهدید می کند و موجب می شود برای پیشگیری و درمان اعتیاد عزمی ملی و همه جانبه به کار گیریم.
فرماندار بر مقوله پیشگیری از اعتیاد تاکید کرد و اهمیت و اطلاع رسانی و فرهنگ سازی در جامعه را برای مقابل با این پدیده شوم و مهم دانست و انجام ورزش/تشکیل کلاس های آموزش خانواده در مناطق محروم و روشنگری روحانیون / آموزش و پرورش و دانشگاه ها را در امر پیشگیری از اعتیاد حائز دانست.
در پایان این جلسه به پنج تن از خانواده های معظم شهدای مبارزه با مواد مخدر شهرستان ممسنی با اهداء لوح تقدیر تجلیل شد. 
   

عبدالمناف رضایی

همایش مبارزه با مواد مخدر

در پایان این جلسه به پنج تن از خانواده های معظم شهدای مبارزه با مواد مخدر شهرستان ممسنی با اهداء لوح تقدیر تجلیل شد. 


  1. احمد ارجمند فهلیانی گفت:

    با سلام همایش مبارزه با مواد مخدر است یا نشان دادن زنان و دخترانی که فکلشون بیرون است.عکس های بالا را توجه کنید آیا یک همایشی که می خواهد منکری را نهی کند خود مبلغ بدحجابی باید باشد. آیا موی زن مسلمان بر مرد مسلمان حرام نیست؟ پس چرا آن جند خانمی که در همایش و با آن وضعی که نشسته خود …………..عجیب است.

    Thumb up 0 Thumb down 0

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.