• تاریخ: ۱۳۹۵/۰۳/۳۱
  • شناسه خبر: 4798

نمایشگاه مرگ تدریجی در اداره فرهنگ ممسنی+تصویر

نمایشگاه مرگ تدریجی شامل ۳۰ قطعه عکس از انواع مواد های مخدر و عوارض و پیامد های آن بر جسم و روح انسان در نگارخانه اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان ممسنی برگزار گردیده است

به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ممسنی : نمایشگاه مرگ تدریجی شامل ۳۰ قطعه عکس از انواع مواد های مخدر و عوارض و پیامد های آن بر جسم و روح انسان در نگارخانه اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان ممسنی برگزار گردیده است.
سید ابراهیم حسینی رئیس این اداره گفت: صاحب نظران و اندیشمندان در ین زمینه ، حل شدن معضل اعتیاد و پدیده مواد مخدر را به مبارزه ای فراگیر و پیوسته در ابعاد نظامی، انتظامی، سیاسی، اقتصادی و به ویژه فرهنگی نیازمند می دانند.
در این میان، مبارزه ریشه دار فرهنگی، می تواند تضمین کننده بهره دهی فعالیت دیگر بخش ها باشد. با تلاش فرهنگی می توان از گسترش روز افزون اعتیاد و قاچاق مواد مخدر در کشور جلوگیری کرده، از این رهگذر، سلامت فردی و اجتماعی را به کشور بازگرداند.
وی اشاره کرد : فرهنگ سازی و آگاه سازی جامعه در مسیر صحیح یکی از وظایف این اداره می باشد که با توجه به رسالتی سنگینی که این اداره برعهده دارد در دهه جهانی مبارزه با این پدیده شوم در جهت آگاه سازی اقدام به اجرای این برنامه نموده است .

نمایشگاه مرگ تدریجی
وی بیان داشت: نمایشگاه یاد شده از تاریخ ۲۵/۳/۹۵ به مدت ۱۵ روز در معرض دید عموم قرار گرفته است و که نصب بنر – نشست با همکاران در جهت اراعه راحل مبارزه با این پدیده – جلسه شورای فرهنگ عمومی در اینده با موضوع اراعه راهکار های مبارزه با این پدیده شوم از عملکرد این اداره می باشد.


This blog is kept spam free by WP-SpamFree.