• تاریخ: ۱۳۹۵/۰۳/۳۱
  • شناسه خبر: 4793

دیدار فرماندار رستم با مدیرعامل آب و فاضلاب شهری فارس

مهندس احمدی منش فرماندار رستم با مدیرعامل آب و فاضلاب شهری استان فارس به منظور بررسی و حل مشکلات حوزه آب شرب و فاضلاب شهری شهرستان دیدار کردند

دیدار فرماندار رستم با مدیرعامل آبفا شهری فارسبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رستم،مهندس احمدی منش فرماندار با آقای قلندری مدیرعامل آب و فاضلاب شهری استان فارس به منظور بررسی و حل مشکلات حوزه آب شرب و فاضلاب شهری شهرستان دیدار کردند.

فرماندار شهرستان رستم گفت :بحران آب کشور، چالشی است که در حال حاضر گریبان‌گیر توسعه کشور گردیده و عواقب ناشی از آن، بازخوردها و عوارض اجتماعی – اقتصادی – محیط زیستی بسیاری را به همراه خواهد داشت.   

مهندس احمدی منش بیان داشت:یکی از اولویت های مهم در شهرستان رستم در حوزه آب شرب شهری اصلاح  سیستم شبکه آبرسانی با توجه به فرسودگی انشعاب ها،خرابی یا حجم کوچک مخزن های نگهدارنده آب دانست وخواستار اصلاح شبکه آب رسانی و ساخت مخزن ۲۵۰۰ متر مکعبی شد.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت موضوع آب و فاضلاب شهری افزود :  میزان تخصیص اعتبارات استانی در این بخش را ناچیز دانست و بر تخصیص اعتبارات بیشتر در جهت تأمین آب شرب شهری تأکید کرد.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان فارس ضمن ارایه گزارشی از فعالیت آب و فاضلاب شهری استان در سال گذشته اظهار کرد : استان فارس متاسفانه جزء استانهایی است که با تنش آبی شدید در کشور روبه رو است.

مهندس قلندری در ادامه با اشاره به ضرورت فرهنگ سازی صحیح مصرف و صرفه جویی گفت: با توجه به ضرورت نهادینه سازی فرهنگ مصرف آب و به تبع آن تغییر نگرش و رفتار مردم در خصوص مصرف آب بایستی یک همت و جدیت ویژه ای در همه سطوح چه در مسئولین و چه در مردم و رسانه ها بوجود بیاید تا بتوانیم فرهنگ صرفه جویی را نهادینه کنیم.

وی، تلاش برای تامین آب مورد نیاز و کسب رضایت مشترکین را اولویتهای آبفاشهری استان دانست و تصریح کرد: همکاران این مجموعه تلاش می کنند آبی سالم در اختیار شهروندان قرار دهند.


This blog is kept spam free by WP-SpamFree.