• تاریخ: ۱۳۹۵/۰۳/۲۴
  • شناسه خبر: 4737

برگزاری بزرگداشت ۲۴ خردادماه در شهرستان رستم

مراسم بزرگداشت ۲۴ خردادماه روز تدبیر و امید در سالن سمیه شهر مصیری با همکاری حزب اسلامی کار و حامیان دولت تدبیر و امید برگزار گردید

بزرگداشت 24 خرداد در رستم

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رستم :همزمان با ۲۴ خرداد، همایش تدبیر و امید با حضور مهندس احمدی منش فرماندارشهرستان و مهندس مختاری مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی  استان فارس ، برخی از مسئولین و مردم پرشور شهرستان در محل سالن سمیه شهر مصیری برگزار گردید.

فرماندار شهرستان در این همایش در تشریح بخشی از عملکرد دولت تدبیر و امید، گفت: دکتر روحانی شعار اعتدال در سایه تدبیر و امید را بعنوان برنامه کاری خود برگزید  و این شعار مورد اقبال عمومی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه در خرداد ۹۲ ثابت شد رای دهنگان رفتاری راهبردی و بدون تعصب داشتند ، افزود : این  آرا تجلی حضور آگاهانه و هوشمندانه ملت بود که با موقعیت شناسی رهبران اصلاحات  و اعتدال به صورت توامان شکل رفت.

وی گفت : دولت وقتی روی کار آمد که با تورم افسارگسیخته  و شرایط  بد اقتصادی روبه رو بود و کشور های خارجی ما را تحریم کرده بودند اما با تدبیر آقای روحانی و شعار دولت تدبیر و امید در عرصه جهانی به نام تعامل سازنده با حفظ حرمت و عزت ایران اسلامی  و با حمایت های مقام معظم رهبری و عملیات میدانی آقای دکتر ظریف  توانستیم در عرصه سیاست خارجی فرجام را به برجام برسانیم و تحریم های ظالمانه را برداریم.

احمدی منش بیان داشت: در دولت تدبیر و امید آرامش در حوزه های سیاسی ،اقتصادی و اجتماعی حکم فرما شد و داعواهای درون دولتی، و دولت با مجلس از بین رفت.

وی در مورد انتخابات نیز گفت :در جلسه ای که در تهران با رئیس جمهور محترم جناب آقای روحانی  داشتیم فقط یک جمله را از ما خواستند و آن هم اجرای صحیح قانون انتخابات و صیانت از ارای مردم بود و خوشبختانه انتخاباتی برگزار شد که بی نظیر بود.

نماینده عالی دولت در شهرستان خدمت خالصانه به مردم را جزو برنامه های اعتقادی و عملی دولت تدبیر و امید دانست و خاطر نشان کرد: دولت یازدهم نه از نظر سیاسی و اجتماعی خود را ارباب مردم پنداشته و نه از نظر اقتصادی کارفرمای مردم است بلکه تمام سعی دولت در تامین رفاه و آرامش مردم و خدمتگزاری به مردم خلاصه میشود.

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان فارس که مهمان ویژه در این جلسه بودند با تاکید بر اینکه دولت تدبیر و امید برخواسته از آرای مردمی است،در مورد  تلاش های دولت در بحث سیاست خارجی ، داخلی و اقتصادی ، گفت : دولت دکتر روحانی رشد منفی اقتصادی را  با رشد مثبت جبران کرد وانشالله با تدبیر دولت یازدهم دکتر روحانی  روند توسعه وپیشرفت کشور رشد بیشتروبهتری پیدا خواهد کرد.

آقای مختاری با اشاره به فرآیند توسعه در کشور گفت: شعار دولت تدبیر وامید برای توسعه کشور در یک بخش نیست بلکه فرآیند توسعه همه جانبه و در تمام امور است.

وی با بیان اینکه در ۲۴ خرداد ۹۲ ملت ایران با هوشمندی و آگاهی نشان دادند اراده ملت تابع هیچ اراده دیگری نیست ، اظهار داشت : مردم با رای به روحانی به تدبیر وعقلانیت ومدیریت اعتدالی رای دادند


  1. احمد ارجمند فهلیانی گفت:

    از مقام عالی دولت در شهرستان رستم ممنون که با تدبیر و اندیشه امید را در دل مردم زنده نگه می دارد. سه سال از این باروری امید می گذرد و با کارهای اجرایی و عمرانی و ……..که در دو شهرستان ممسنی و رستم انجام گرفته باید از دولت بزرگ و دولت های استانی و شهرستانی که با برنامه هایی چون ۲۴ خرداد در مصیری انجام می دهند و موجب امید در دلها می شود تشکر و قدردانی کرد. ولی یک سوال مطرح هست اینکه اگر در طی سه سالی که رکود حاکم است دولتی غیر از دولت روحانی و رفسنجانی حاکم می شد چه سولاتی مطرح و مردم چه برخوردی داشتند؟ ممنون از پاسخی که می فرمایید.

    Thumb up 0 Thumb down 0

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.