• تاریخ: ۱۳۹۵/۰۳/۲۶
 • شناسه خبر: 4724

پاسخ رئیس اداره ورزش و جوانان ممسنی به دیارممسنی

قاسم جعفری رئیس اداره ورزش و جوانان ممسنی در پاسخ به خبر دیارممسنی در خصوص گلایه مردم روستای مورکی از تقسیم اعتبارات در بخش مرکزی مطلبی ارسال کردند

قاسم جعفری✍ سلام.
عرض ادب و احترام به همه ورزش دوستان.
روستای مورکی علاقه مندان و قهرمانان ورزشی زیادی دارد اما سال قبل برای اولین بار زمینی برای ساخت مکان ورزشی را در اختیار اداره ورزش و جوانان قرار دادند.
و در حال حاضر روستای مورکی در اولویت ساخت سالن ورزشی چندمنظوره قرار گرفته که به امید خدا اعتبار لازم با توجه به رایزنی های اولیه اش با دکتر گودرزی نماینده محترم انجام گرفته است ٬ ساخته و در اختیار ورزش دوستان قرار گیرد.
تشکر از پیگیری های شما


 1. احمد ارجمند فهلیانی گفت:

  جناب آقای جعفری سلام حال شما خوبه؟ چه ورزشی را دوست داری خودت ورزشکار بودی ؟ چی ورزشی می کردی؟ چه مقامهایی آوردی؟ درشو خوندی یا عملی کار کردی؟ یا رابطه خوبی داشتی؟.یادم هست وقتی برنجکاری می کردیم، بقول ما ممسنی ها کلک می کردیم، یک سر دهقان داشتیم فقط دستور می داد- ما کارمون را درست انجام می دادیم ولی ایشان مدام می گفت اینجا را بزن آن کار را بکن. به ایشان گفتم که همه این کارهایی که می گویی ما انجا می دهیم پس شما چرا می گی این کار بکن و آن کار را نکن؟ گفت اگه من نگم کجا می فهمند که من سر دهقانم. خاطره ای بود. اما سر دهقان عزیز، راه طولانی است و شما هم اول راه. فردا راهی شیراز و مدیرکل و پس فردا معاون وزیر و شاید ان شا الله وزیر شدید. تمرین منید که هر جا لازم است حرف بزنید . خدا وکیلی ، حرف مورکی ها و پاسخ عجیب و غریب فرماندار و رییس آموزش و پرورش را خواندیم یک جایی برای پاسخ دادن داشتند، خودت قاضی موضوعات مطرح شده کجاش به جواب شما برخورد داشت؟ جوان عزیز فرق بین سالن ورزشی و اداره امور اداری و سیاسی تفاوتهایی دارد که احتیاج به یادگری دارد. اشکال نداره صدا بزن ابراهیم و اسماعیل و محسن و……تجارب خوبی دارند بهره بگیر.م.فق باشید

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. دوست گفت:

  جناب جعفری عزیز مگه بودجه تو دست نماینده است که هر چقدر خواست برداره. بودجه های تصویب شده به اسم اومدن و باید در محل خودش هزینه بشه. حالا اگه بودجه برای این سالن ورزشی اومده که دیگه نماینده کاره ای نیست و اگه نیومده پس بفرمایید یا آقای نماینده بودجه یک جای دیگه شهرستان رو میخوان بکنن و به سالن مورکی اختصاص بدن یا قول شما قول سر خرمن هست. خواهش میکنم مسئولین محترم یه خورده مطالعشون رو بیشتر کنن و یه خورده هم توی جوابهاشون دقت بکنن …..

  Thumb up 0 Thumb down 0

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.