• تاریخ: ۱۳۹۵/۰۳/۲۲
 • شناسه خبر: 4658

حضور همزمان دو رئیس در اداره ورزش ممسنی!

تودیع و معارفه جالب رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ممسنی همچنان حواشی خاص خودش را دارد و امروز شنبه روسای جدید و قدیم هر دو در اداره ورزش حضور یافتند!

به گزارش پایگاه خبری دیاممسنی ,روز پنجشنبه ۱۹ خرداد بود که خبر آمد اداره کل ورزش و جوانان استان فارس طی حکمی آرش رضایی را بعنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان ممسنی معرفی کرده است تا قاسم جعفری از این سمت تودیع شود.استدلال اداره کل برای این اقدام استفاده از نیروهای خود ورزش بجای نیروهای ماموریتی آموزش و پروش بود

اقدامی که به گفته ی قاسم جعفری و فرماندار ممسنی بدون هماهنگی و اطلاع قبلی با مسئولین شهرستان انجام شده است و از نظر آنها مقبول نیست!فرماندار و رئیس اداره ورزش حتی حاضر به شرکت در جلسه تودیع و معارفه نشدند و آرش رضایی با حضور چند نفر از مسئولین استانی بعنوان رئیس جدید معارفه شد.

اما این پایان ماجرا نبود و بنا به صحبت های جعفری و گزارش بعضی شبکه های اجتماعی ,فرماندار از جعفری خواست روز شنبه بعنوان رئیس در اداره ورزش حضور یابد! جعفری نیز که از رفتار اداره کل دلخور بود صبح امروز در اتاق رئیس حاضر میشود  و به نقل از یکی از حاضرین در اداره ورزش درب اتاق را نیز قفل میکند.

تیر آرش به درب بسته ورزش!

آرش رضایی که طبق قانون  و با حکم مدیرکل بعنوان سرپرست معرفی شده بود هم به اداره ورزش می آید اما با درب بسته و قفل شده ریاست روبرو میشود.قائدی و سجادی از روسای سابق اداره ورزش نیز جهت حل و فصل مشکل پیش آمده در اداره ورزش حضور پیدا میکنند.

جعفری در گفتگو با خبرنگار دیارممسنی که در اتاق وی حضور پیدا کرد علت حضورش در اداره را اینگونه توجیح میکند که با آبروی بنده بازی شده است.اینکه بدون هماهنگی و اطلاع بنده,فرماندار,نماینده مجلس و امام جمعه محترم اقدام به برگزاری مراسم تودیع و معارفه کردند بی احترامی به بنده,ورزش ممسنی و مسئولین شهرستان است.این شهر در و پیکر دارد و نباید اینطور رفتار میکردند.من از استانداری و فرمانداری دستور گرفتم در اداره حضور داشته باشم.

رئیس جدید اداره ورزش ممسنی

اما دقایقی بعد سید عبدالوهاب حسینی بخشدار مرکزی ممسنی نیز به اداره ورزش و جوانان آمد تا شاید حامل پیامی از سوی فرمانداری باشد.حسینی از آقایان رضایی و جعفری خواست برای پایان یافتن این مشکل به فرمانداری بیایند و در جلسه ای موضوع حل و فصل شود.

بخشدار مرکزی ممسنی در گفتگو با خبرنگار دیارممسنی در پاسخ به این سوال که آیا مطابق قانون فرماندار این اختیار را دارد که مانع از تودیع و معارفه شود و حکمی را وتو کند گفت: بحث اختیار قانونی نیست.یک عرف است که چنین تغییراتی با هماهنگی مسئولیین عالی رتبه شهرستان انجام شود .آقای فرماندار از اینکه اداره کل بدون هماهنگی با فرمانداری و علی رغم دستور فرماندار مبنی بر عدم برگزاری جلسه تودیع و معارفه اقدام به این کار کردند معترض هستند.

حسینی ابراز امیدواری کرد مشکل خاصی نیست و در جلسه که دقایقی دیگر در فرمانداری برگزار خواهد شد همه یه ختم به خیر خواهد شد.

حمایت از قاسم جعفری

تعدای از ورزشکاران ممسنی نیز در حمایت از قاسم جعفری بیانه ای را نوشتند و در حال جمع آوری امضا بودند

نتیجه جلسه از طریق پایگاه خبری دیارممسنی منتشر خواهد شد

قاسم جعفری در اداره ورزش و جوانان ممسنی ابقا شد!

http://diaremamasani.ir/4667


 1. سید گفت:

  واقعا جای بسی تاسف است که عرف را بر قانون ترجیح میدیهم یعنی هرجا سلیقه و دیدگاه شخص حکم نماید قانون کشک!!!!
  برای شهرستانم با مدیران با این تفکر بسیار متاسفم. امید وارم نظراتمو بزنین
  خدایی قانون باید حاکم شود یا عرف !!!!!
  بنده خودم کارمند اداره ورزش و جوانان استان همجوارم تا الان سه مدیر عوض کردند ولی برای هیچکدام جلسه تودیع و معارفه با حضور فرماندار یا امام جمعه برگزار نشد بلکه فقط با حضور رئسای هیدتهای ورزشی و مدیرکل یا معاون و ورزشکاران شهرستان
  حالا فرماندار تشخیص دادن باید عرف حاکم بشه نسبت به قانون واسفا به مدیران دولت اصلاحات که دم از قانون گرای میزنن و دولت قبل را محکوم به عدول از قانون محکوم میکنن!!!!

  Thumb up 2 Thumb down 0

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.