• تاریخ: ۱۳۹۵/۰۳/۱۶
  • شناسه خبر: 4578

خدمات دولت تدبیر و امید درشهرستان رستم

مهندس احمدی منش فرماندار شهرستان رستم در خطبه های نماز جمعه این هفته به ارائه گزارشی از خدمات دولت در این شهرستان پرداخت

سخنرانی و ارایه گزارش عملکرد دولت در سال ۹۵ توسط  فرماندار شهرستان رستم به مردم در نماز جمعه:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رستم؛مهندس احمدی منش فرماندار شهرستان ضمن تسلیت به مناسبت ارتحال حضرت امام خمینی(ره) گفت:نقطه عطف انقلاب اسلامی از قیام ۱۵ خرداد شروع شد و حضرت امام خمینی(ره) با برنامه‌ریزی دقیق و تنظیم راهبردهای سرنوشت‌ساز و تاکتیک حرکت انقلاب و اعتماد به نفس فوق‌العاده و اراده پولادین خود توانستند نظام جمهوری اسلامی ایران را بنیانگذاری کنند.           

احمدی منش فرماندار رستم  وی افزود : انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام خمینی(ره) با دیگر انقلاب‌های عصر خود و پس از آن تفاوت داشت، انقلابی که نظریه‌های انقلاب را تغییر داد و با آوردن ایدئولوژی مذهبی به صحنه، مذهب را با سیاست در جهان امروز هم‌خوان کرد.                                                          

وی بیان داشت : با پیروزی انقلاب اسلامی ایران، جمهوری اسلامی با اتکاء به نیروی مردمی و مکتب اسلام در همه ابعاد نظامی، سیاسی و اقتصادی روز به روز قدرتمند شد و این انقلاب در طول بیش از سه دهه حیات خود با وجود توطئه‌های مختلف همچنان به طور شاداب به حرکت خود ادامه می‌دهد.

وی در موردانتخابات نیز گفت: یکی از آیتم های مهم دولت در حوزه سیاست داخلی برگزاری انتخاباتی سالم توأم با امنیت و مشارکت حداکثری مردم در هفتم اسفندماه بود که مقام معظم رهبری سلامت انتخابات را تایید کردند.                                                                                         

وی در پایان گزارشی از خدمات دولت تدبیر و امید درشهرستان رستم در طی دوران تصدی فرمانداری خویش  از جمله در حوزه آبفا، شروع آبرسانی به مناطق محروم در پشت کوه و روستای میرخیراله در بخش مرکزی ارائه داد.                                                                                        

وی افزود : در حوزه عمرانی، بتن ریزی تنها بیمارستان شهرستان بعد از چندین سال صورت گرفت،درحوزه راه و شهرسازی، اعتباری بالغ بر سه میلیارد تومان هزینه شده و در حوزه گاز با پیگیری های بسیار زیاد کلنگ  گازرسانی به مجموعه زیردو که شامل هشت روستا می باشد و با اعتباری بالغ بر دو میلیاردو سیصد میلون تومان در هفته آینده زده خواهد شد ودر سایر حوزه ها نیز کارهای بسیار خوبی صورت گرفته است.