• تاریخ: ۱۳۹۵/۰۳/۱۶
  • شناسه خبر: 4578

خدمات دولت تدبیر و امید درشهرستان رستم

مهندس احمدی منش فرماندار شهرستان رستم در خطبه های نماز جمعه این هفته به ارائه گزارشی از خدمات دولت در این شهرستان پرداخت

سخنرانی و ارایه گزارش عملکرد دولت در سال ۹۵ توسط  فرماندار شهرستان رستم به مردم در نماز جمعه:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رستم؛مهندس احمدی منش فرماندار شهرستان ضمن تسلیت به مناسبت ارتحال حضرت امام خمینی(ره) گفت:نقطه عطف انقلاب اسلامی از قیام ۱۵ خرداد شروع شد و حضرت امام خمینی(ره) با برنامه‌ریزی دقیق و تنظیم راهبردهای سرنوشت‌ساز و تاکتیک حرکت انقلاب و اعتماد به نفس فوق‌العاده و اراده پولادین خود توانستند نظام جمهوری اسلامی ایران را بنیانگذاری کنند.           

احمدی منش فرماندار رستم  وی افزود : انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام خمینی(ره) با دیگر انقلاب‌های عصر خود و پس از آن تفاوت داشت، انقلابی که نظریه‌های انقلاب را تغییر داد و با آوردن ایدئولوژی مذهبی به صحنه، مذهب را با سیاست در جهان امروز هم‌خوان کرد.                                                          

وی بیان داشت : با پیروزی انقلاب اسلامی ایران، جمهوری اسلامی با اتکاء به نیروی مردمی و مکتب اسلام در همه ابعاد نظامی، سیاسی و اقتصادی روز به روز قدرتمند شد و این انقلاب در طول بیش از سه دهه حیات خود با وجود توطئه‌های مختلف همچنان به طور شاداب به حرکت خود ادامه می‌دهد.

وی در موردانتخابات نیز گفت: یکی از آیتم های مهم دولت در حوزه سیاست داخلی برگزاری انتخاباتی سالم توأم با امنیت و مشارکت حداکثری مردم در هفتم اسفندماه بود که مقام معظم رهبری سلامت انتخابات را تایید کردند.                                                                                         

وی در پایان گزارشی از خدمات دولت تدبیر و امید درشهرستان رستم در طی دوران تصدی فرمانداری خویش  از جمله در حوزه آبفا، شروع آبرسانی به مناطق محروم در پشت کوه و روستای میرخیراله در بخش مرکزی ارائه داد.                                                                                        

وی افزود : در حوزه عمرانی، بتن ریزی تنها بیمارستان شهرستان بعد از چندین سال صورت گرفت،درحوزه راه و شهرسازی، اعتباری بالغ بر سه میلیارد تومان هزینه شده و در حوزه گاز با پیگیری های بسیار زیاد کلنگ  گازرسانی به مجموعه زیردو که شامل هشت روستا می باشد و با اعتباری بالغ بر دو میلیاردو سیصد میلون تومان در هفته آینده زده خواهد شد ودر سایر حوزه ها نیز کارهای بسیار خوبی صورت گرفته است.

                                                                                         


This blog is kept spam free by WP-SpamFree.