• تاریخ: ۱۳۹۵/۰۳/۱۵
  • شناسه خبر: 4557

اولین نشست هم اندیشی نماینده جدید با مدیران شهرستان ممسنی

اولین جلسه بررسی پیشنهادات و راهکارهای ادارات در جهت توسعه شهرستان ممسنی به ریاست فرماندار با حضور دکتر گودرزی نماینده محترم شهرستانهای ممسنی و رستم برگزار گردید .

جلسه فرمانداری ممسنیبه گزارش روابط عمومی فرمانداری ممسنی ، مهندس رهام پیکری فرماندار شهرستان ممسنی ضمن عرض تسلیت به مناسبت ارتحال بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی گزارشی از فعالیت مجموعه فرمانداری و مدیران شهرستان به نماینده محترم شهرستانهای ممسنی و رستم ارایه نمودند .
پیکری در ادامه از جمعیت شهرستان ممسنی و همچنین اعتبارات عمرانی و مشکلات اقتصادی حوزه استحفاظی شهرستان مطالبی را ارا‌یه نمود .
وی افزود : یکی از مهمترین برنامه های پیش رو در سال ۹۵ بحث انتخابات ریاست جمهوری می باشد که کلید آن از مهر ماه سال جاری استارت خواهد خورد . پیکری همینطور در خصوص تعامل سیاسی با همه احزاب نکاتی را یادآور شد و از احزاب و گروههای سیاسی دعوت کرد سمینار گردهمایی و همایش های سیاسی  آنها بصورت رسمی و با اخذ مجوز از مجموعه فرمانداری صورت گیرد تا بتوانیم با آنها تعامل و همکاری داشته باشیم .
پیکری خاطر نشان کرد : سیاست دولت بر دو محور آب و راه می باشد که در سال ۹۵ هم عمدتا حول و هوش همین دو محور یعنی سیاست دولت بر تامین آب شرب مردم و تامین جاده های دسترسی در حوزه های روستایی – بین شهری و … بوده  که الحمدلله در این حوزه کارهای خوبی در گذشته انجام شده و در آینده بر حسب اعتباراتی که به ما خواهند داد برنامه ریزی خواهیم کرد .

در ادامه این جلسه دکتر مسعود گودرزی ضمن عرض تسلیت به مناسبت ارتحال حضرت امام (ره) ، به گذر سریع زمان در خدمتگزاری به مردم اشاره نمود و یادآور شد باید به گونه ای برنامه ریزی شود که در آینده شرمنده مردم نباشیم .
دکتر گودرزی در ادامه بیان داشت که در هفت سال اخیر که در جاهای متفاوت درخدمت مردم شهرستانهای ممسنی و رستم بوده ام مشکلاتی را از زبان شهروندان شنیده ام و بحمداله فرصتی فراهم شده که بتوانم خادم این مردم باشم که ایامی در تهران حضور داشتم با برخی وزرا ملاقات هایی صورت گرفته که خروجی آن در آینده به سمع و نظر مردم عزیز خواهد رسید .
نماینده مردم ممسنی و رستم افزود : سیاست بنده با توجه به تجربیاتی که دارم اینست که در سیستم ما تصمیم خوب گرفتن خوب است ولی اگر تصمیم خوب و تدبیر خوب پیگیری نشود آن تصمیم بایگانی و خاک خواهد خورد و به همین دلیل از دوستانی که با هم کار میکنیم میخواهم سه کلمه پیگیری پیگیری پیگیری را مدام مد نظر داشته باشند تا کار با پیگیری مدام به نتیجه برسد .
دکتر گودرزی در پایان به مسولین یادآور شد هر چه خوراک که شما به من می دهید قوی تر و مشکلاتی را که مطرح می کنید پخته تر ، مکتوب و توام با پیشنهادات مناسب عملیاتی و اجرایی باشد ، با توجه به شناختی که در امر پیگیری از خودم دارم و کانال های ارتباطی را خوب می دانم راحت تر قادر به مرتفع نمودن آنها خواهیم بود .

 

روابط عمومی فرمانداری ممسنی


This blog is kept spam free by WP-SpamFree.