• تاریخ: ۱۳۹۵/۰۲/۱۹
  • شناسه خبر: 4309

قدردانی از مجریان و حافظان امنیت انتخابات

دیارممسنی بعنوان یک رسانه خبری اجتماعی بر خود واجب میداند به پاس زحمات مسولینی که در برگزاری انتخابات تلاش کردند خاصه نیروی های انتظامی و دستگاه قضایی قدردانی کند

از طریق این رسانه مراتب تقدیر و تشکر مردم شریف و قدرشناس شهرستانهای ممسنی و رستم را از مجریان انتخابات دهم مجلس شورای اسلامی و دستگاه قضایی و نیروی های انتظامی که در هر دو مرحله زحمات زیادی را متحمل شدند اعلام میداریم.

سرهنگ محمد عبادی نژاد ایزدی خواه امام جمعه نورآباد

فرماندار رستم فرماندار ممسنیانتخابت

بی شک اقدامات پیش گیرانه دستگاه قضایی شهرستان نقش بسزایی در  کاهش عوامل خشونت زا داشت و در هر دو مرحله اول و دوم  شاهد عزم جدی مسولین قضایی شهرستان ممسنی برای کنترل اوضاع و برگزاری انتخابات بدون تنش بودیم

نیروی انتظامی  این سبزپوشان  و شب زنده داران بی ادعا نیز در زمان تبلیغات نامزدهای محترم,پیش از آغاز زمان رای گیری در روز رای گیری و چند روز پس از اتمام انتخابات و مشخص شدن تکلیف نماینده دهم مجلس در حوزه ممسنی و رستم تلاش خستگی ناپذیری داشتند و خود به عینه شاهد زحمات این عزیزان بودم.

پلیس بعنوان حافظ و ناظر امنیت نقش غیرقابل انکاری در کاهش تنش و برگزاری انتخابات سالم داشت و کم لطفی است اگر از سردار گودرزی فرماندهی محترم انتظامی استان فارس,تلاش های بی دریغ سرهنگ عبادی نژاد فرمانده محترم  منطقه انتظامی ممسنی و پرسنل تحت امر برای  ایجاد نظم و امنیت در زمان انتخابات تقدیرو تشکر نکنیم.

در پایان این مطلب از مهندس پیکری فرماندار پرتلاش ممسنی,احمدی منش فرماندار شهرستان رستم و کارکنان هر دو فرمانداری که تلاش کردند انتخابات دهم با کمترین ایراد برگزار شود تشکر میکنیم.

یقینا سخنان و نصایح حاج آقا یعقوبی امام جمعه محترم شهر نورآباد از مدتها پیش از برگزاری انتخابات و توصیه ی ایشان به مردم و مسولین در حافظه مردم قدرشناس دیارممسنی باقی خواهد ماند.

اما گلایه ای داریم از فرمانداری شهرستان ممسنی که همکاری لازم را با رسانه های محلی نداشتند و گاها همین عدم همکاری و عدم انتشار خبرهای موثق باعث گسترش شایعات در فضای مجازی, و حتی برخوردهای تند و توهین آمیز از سوی عده ای با رسانه ها شد و انتظار میرفت فرمانداری در ارائه آمار و اطلاعات به رسانه ها همکاری بهتری داشت.

با آرزوی توفیق و سلامتی برای همه خادمین نظام جمهوری اسلامی

محسن ضرغامی-مدیر مسوول پایگاه خبری اجتماعی دیارممسنی


This blog is kept spam free by WP-SpamFree.