• تاریخ: ۱۳۹۵/۰۲/۱۶
 • شناسه خبر: 4279

قدردانی دکتر مسعود گودرزی از مردم و مسولین

دکتر مسعود گودرزی منتخب مردم شهرستانهای ممسنی و رستم در مجلس دهم شورای اسلامی در بیانیه ای از حضور پرشور مردم و تلاش و زحمات مسولین قدردانی کرد

متن این بیانیه که در کانال شبکه تلگرام حامیان دکتر مسعود گودرزی منتشر شده است بدین شرح است

بسم الله الرحمن الرحیم
مردم اگاه آزاد اندیش و خدا جوی شهرستان های ممسنی و رستم
دکتر مسعود گودرزیاینک که با افتخار به عنوان منتخب شما راهی خانه ملت شده ام تا خدمتگزارتان در مجلس شورای اسلامی باشم بعد از سپاس بیکران از آفریدگار بی همتا، از یکایک شماکه در انتخابات شکوهمند هفتم اسفند و دهم اردیبهشت ماه شرکت نموده اید، مراتب تشکر و امتنان خود را ابراز میدارم و ضمن اعلام پایبندی خود به اصول مصرحه قانون اساسی و عمل به وظایف ذاتی نمایندگی در دو حوزه خطیر قانون گذاری و نظارتی متعهد میشوم به عهدی که به عنوان نماینده مجلس با موکلان خود بسته ام وفادار بمانم و خود را نماینده همه مردم عزیز شهرستانهای ممسنی و رستم با هر طیف ، گرایش و طایفه ای بدانم و برای استیفای حقوق حقه آنان لحظه ای از تلاش باز نایستم.
در تلاش برای پیشرفت ، آبادانی، توسعه کشور و رفع محرومیت از چهره حوزه انتخابیه ام و ایجاد اشتغال برای جوانان عزیزمان بکوشم و توجه به حقوق شهروندی گروههای مختلف مردم را سرلوحه عمل خود قرار دهم.
با بهرگیری از خرد جمعی، توانایی فکری و اجرایی نخبگان و نگاه کارشناسانه انان به ارتقای هویت تاریخی و فرهنگی ممسنی و رستم بیندیشم و با پرهیز از خود رایی و انجام اقداماتی که موجب ایجاد دو دستگی میان مردم میشود فرصت برابر را برای پیشرفت شغلی جوانان و ایجاد زمینه های توسعه و آبادانی منطقه فراهم اورم و زمینه ایجاد همزیستی و زندگی شادمانه و همراه با اسایش و آرامش همه مردم فهیم ممسنی و رستم را به دور از هر گونه تنگ نظری ایجاد کنم

توجه به منویات مقام معظم رهبری در دفاع از حقوق آحاد مردم و پاسداری از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، تلاش برای حمایت ، همراستایی و نظارت بر دولت تدبیر و امید و حمایت از طرحهای بنیادین توسعه ملی در سیاست، اقتصاد، فرهنگ، اجتماع و همچنین بهرگیری از ظرفیت بی پایان رویکرد اصلاح طلبی به منظور دستیابی به مطالبات تاریخی ملت ایران، دفاع از کرامت و حرمت خانواده های معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران و آزادگان همواره از اولویتهای فکری و عقیدتی اینجانب خواهد بود.
اینجانب بار دیگر از شما مردم با عزت و با گذشت ممسنی و رستم که فارغ از نتیجه انتخابات و گرایش های سیاسی، منطقه ای و طایفه ای فعالانه در انتخابات مشارکت نموده اید و به هر یک از کاندیدای محترم رای داده اید قدردانی میکنم و با تشکر از دوستانی که به عنوان کاندیدا با هم رقابت کرده ایم اعلام میدارم که فصل رقابت در انتخابات تمام شده و اینک به عنوان منتخب ممسنی و رستم دست دوستی و همکاری به سوی همه رقیبان و نمایندگان محترم ادوار ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی دراز میکنم و آمادگی خود را برای بهره گیری از دیدگاه و تجارب این عزیزان برای حل مسایل منطقه محروممان اعلام می نمایم.
بی گمان تحقق وظایف سنگینی که نمایندگی مردم بر دوش من نهاده است مستلزم آن است که همه مردم هوشیار ممسنی و رستم بکوشیم تا با درس گرفتن از گذشته و چشم پوشیدن از اشتباهات، آینده شهر و دیارمان را به گونه ای رقم بزنیم که رویدادی چون انتخابات در این منطقه فرصتی برای شکوفایی استعداد ها و ایجاد شور و نشاط اجتماعی باشدو به عنوان  منتخب شما در مجلس دهم در همینجا از همه شما درخواست میکنم پرونده انتخابات گذشته و انتخابات هایی پیش از آن را به بایگانی بسپارید و برای بازسازی آینده پر افتخار بکوشیم.
در پایان جا دارد از حضور پرشور مردم شریف شهرستانهای ممسنی و رستم ، تلاشهای هیئت های محترم اجرایی و نظارت، فرمانداران محترم و پرسنل محترم نیروی انتظامی ، فرماندهی و پرسنل محترم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بسیج مستضعفان، مسولین و کارکنان محترم اطلاعاتی و امنیتی و قضایی دو شهرستان، روحانیت معزز،ائمه جمعه, خانواده های معظم شهدا، جانبازان ، آزادگان و ایثارگران ، مسولین و کارکنان شریف ادارت و همه عزیزانی که به هر نحو در این رویداد بزرگ زحمت کشیده اند ، صمیمانه تشکر و قدردانی نمایم.
والسلام و علیکم و رحمت الله و برکاته
مسعود گودرزی منتخب مردم ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی


 1. کامبیز گفت:

  با سلام،فصل رقابت با همه فراز و نشیب ها تمام شد و حالا فصل رفاقت شروع شده و همه طوایف ممسنی و رستم باید باهم متحد شوند و به جناب اقای دکتر گودرزی کمک کنند که ممسنی جدیدی بسازیم و تغییر و تحول اساسی به وجود بیاوریم،جناب اقای دکتر گودرزی هم شخص توانمندیست و از هیچ تلاشی دریغ نمیکند.

  Thumb up 1 Thumb down 0

 2. محمدجعفرجعفری گفت:

  سلام.حالا فصل رفاقت وهمیاری رسیده و امید است مردم فهیم ممسنی متحد شده و نماینده منتخب خود را یاری نمایند. دکتر گودرزی هم باید با برنامه ریزی خوب و سنجیده نماینده همه مردم باشد. اگر. ایشان هم همانند نمایندگان قبلی فقط در مشت عده خاصی باشد قطعا شکست خواهد خورد وچنانچه مردمی و در خدمت مردم باشد یقینا آینده بهتر و روشنتری پیش رو خواهد داشت. امیدواریم که اقدامات لازم جهت اتحاد مردم ممسنی بعمل آید. و به امید آینده روشن ممسنی. محمدجعفر جعفری

  Thumb up 1 Thumb down 0

 3. مسلم محمودی گفت:

  تا دیروز رقابت بود ولی امروز میطلبد که مردم غیور ممسنی با پشتیبانی های خود به دکتر گودرزی در جهت انجام وظیفه خداپسندانه خدمت رسانی به مردم دلگرمی بدهند و انتظار میرود که دکتر گودرزی هم تمام تلاش خود را در جهت یگانگی و وحدت ممسنی بردارد و اگر به دنبال پیشرفت و ساختن ممسنی هستیم هیچ راهی جز وحدت همه طوایف نیست و همچنین تلاش شبانه روزی نماینده محترم شهرستان در جهت احقاق حق مردم مظلوم نوراباد ممسنی … با تشکر از دیار ممسنی

  Thumb up 1 Thumb down 0

 4. دشمن زیاری گفت:

  سلام و خسته نباشید عرض میکنم خدمت دکتر گودرزی
  و تبریک میگم ب مردم شریف نوراباد دکتر جان تا اخرش پا ب پاتیم

  Thumb up 0 Thumb down 1

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.