• تاریخ: ۱۳۹۵/۰۲/۱۰
 • شناسه خبر: 4212

دلیل ناآرامی های نورآباد از زبان نماینده مجلس

نماینده مردم ممسنی در مجلس شورای اسلامی با ارئه توضیحاتی درباره تیراندازی امروز در این شهرستان که به زخمی شدن چهار نفر انجامید، گفت که این اقدام از طرف برخی افراد سیاسی‌کار و فرصت‌طلب اتفاق افتاده و مردم مسبب این خشونت‌ها نیستند.

نوذر شفیعی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: متأسفانه در شهرستان ممسنی مجموعاً تعداد معدودی از افراد نوذر شفیعیهستند که انتخابات را جهت‌دهی می‌کنند. در حالی که مردم ممسنی تاریخ و قدمت هفت هزار ساله‌دارند و این شهرستان به لحاظ سطح تحصیلات جزو شهرهای اول تا سوم کشور است. با این حال چون این جامعه یک جامعه قومی است متأسفانه گاهی خصایص قومی توسط عده‌ای معدود تحریک می‌شود و در نتیجه توده مردم را به درگیری می‌کشاند.

وی افزود: بنابراین اگر احیاناً می‌بینید که در انتخابات ممسنی خشونت‌هایی اتفاق افتاده اولاً باید توجه داشت که مردم به دلیل علاقه‌مندی به انقلاب تمایل به شرکت در انتخابات دارند و دوم این‌که برخی افراد سیاسی هستند که از این ظرفیت‌ و تمایلات انقلابی سوءاستفاده می‌کنند و با تأکید بر وجوه سنتی جامعه ممسنی باعث وقوع درگیری‌هایی می‌شوند که توسط عده معدودی انجام می‌گیرد اما به نام مردم ممسنی تمام می‌شود


 1. محمدجعفرجعفری گفت:

  سلام بردوستان عزیز. اولا نبایداین همه درخصوص درگیری های ممسنی تبلیغ کنیم تا اینقدر بدنام نشویم. ما همه وظیفه داریم خودمان و دوستان و بستگانمان را به آرامش دعوت کنیم و از ایجاد تنش ودرگیری جلوگیری کنیم.اقای شفیعی و سایر مسئولین ممسنی باید جلساتی تشکیل میدادند و مردم را ارشاد میکردند.شور و شعف مردم ممسنی جهت مشارکت در سرنوشت ممسنی ستودنی هست ولی نیاز به کار فرهنگی میباشد. لطفا همدیگر را متهم نکنیم. همه تلاش کنیم رفتارهای بد از میان رفته و رفتار خوب ترویج شود. کوچک همه محمد جعفر جعفری

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. جاوید گفت:

  دکتر شفیعی واقعیت را بیان کرده در ضمن کسانی که میگن از روستاها ارازل به شهر اومدن خود میدانند همه مردم این شهر اصالتا روستاییند و مردم ممسنی فرهنگی روستایی ولی غنی دارند و هرگز به خود اجازه خرابکاری نمی دهند منتهی کسان که خود را قیم مردم میدانند همه چیز را برای خود میدانند ورای نیاوردن را شکست میدانند هدفشان خدمت هم نیست

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. علی گفت:

  با سلام
  انهایی که روز اول این درگیریها را درست کردند همینها بودند و حالا هم انها خودشان بودند و در حوزه شهری ممسنی هیچکس بی فرهنگ بازی درنمی اورد و اکثرا در این روز از روستاها به شهر هجوم میاورند برای درگیری

  Thumb up 3 Thumb down 0

 4. سید گفت:

  باسلام
  امیدوارم آقای گودرزی حداقل از ابتدا صرفا به فکر خودش و فامیلهای خودش نباشه
  و صرفا هدفش رضایت و خشنودی خداوند و بعد از اون جلب رضایت مردم فهیم و با فرهنگ ممسنی و رستم باشه
  و آقای تاجگردون رو الگوی خودش قرار بده و حتی فراتر از اون فکر کنه.
  لطفه این پست رو بزارید و از آقای گودرزی بخواید که این مطلب رو بخونه و حتما پاسخ بدن، اگر واقعا به فکر اعتلای این سرزمین کهن هستن.
  بنده یکی از برادارن شما که حدود ۲۰ ساله خارج از شهر و استانمون زندگی می کنم و قلبم همیشه به یاد مردم فهیم شهرمون می تپه.
  یاعلی منتظر جوابم

  Thumb up 4 Thumb down 1

 5. رحیمی.م گفت:

  بنظر من خود مردم مقصر و مسبب این خشونتها نیستند بلکه مسبب آنها خود نمایندگان می باشد که وقتی نا امید می شون میخواهند به هر طریقی جو انتخابات را ناآرم کنند.انتخاب جناب آقای دکتر گودرزی را تبریک می گوییم. روستای تیرازجان

  Thumb up 4 Thumb down 0

 6. کامبیز گفت:

  مجید اقا دکترشفیعی دارن قشنگ صحبت میکنن،خب درست میگن که یه عده اراذل اوباش ابروی ممسنی و رستم را میبرن،بعدش اصلا ربطی نداره که جنابعالی میفرمایی به جناب دکترشفیعی بگید چقد رأی اورد.دکترشفیعی که نگفت مردم مقصرن که جنابعالی میگی همین مردم شمارا به این مقام و منصب رسوندن.دکترشفیعی داره از مردم دفاع میکنه.

  Thumb up 1 Thumb down 2

 7. پیمان گفت:

  تبریک به طرفدارای آقای گودرزی

  Thumb up 2 Thumb down 1

 8. ایرج گفت:

  با سلام : جناب دکتر شفیعی عزیز شما لطف کنین و تشریف بیارید اصفهان …اما بعد:::علت درگیری ها در ممسنمی فقط تحریک از جانب عده ای سیاسی نیست بلکه بیشتر به علت عدم صداقت مسئولین و نماینده هایی که احتمال شکست خود را احساس می کنند هست و در ثانی هیچ وقت این مسائل به پای مردم ممسنی نوشته نخواهد شد.

  Thumb up 1 Thumb down 3

 9. مجید گفت:

  جناب آقای شفیعی همین مردم این دیار بود جنابعالی به این مقام رسوندن الان داری اینجوری بهشون لطف میکنی آقای شفیعی راستی تو انتخابات دوره دهم چقد رای آوردی؟دیار ممسنی خواهش میکنم مطلب بزارید توپست شاید دکتر شفیعی جواب داد .

  Thumb up 4 Thumb down 2

  • ناشناس گفت:

   ایشون واقیت رو به نحو بسیار مطلوب و شفاف اعلام کرده وبدیهی است که اوباشگران از این اطلاع رسانی چندان خرسند نباشند اوباشگرانی که سالهاس با عملکرد نسنجیده خود نام این شهر و دیار را در اذهان عمومی مخدوش کردند .

   Thumb up 5 Thumb down 2

  • علی گفت:

   مجید واقعا برات متاسفم بابا ی کم عقلت را بکار بنداز صحبت های دکتر شفیعی را بخون .اظهار نظر کردنت هم احتمالا مثل رای دادنت کور و کورانه است .شفیعی میگه مردم مقصر نیستند عده ای دغل کار پای مردم را به درگیری میکشانند.لطفا بیش از این ابروی ممسنی را نبرید

   Thumb up 1 Thumb down 0

  • علی باز گفت:

   مجید خان سلام .انتظارات شخصی و غیر قانونی مردم ممسنی را خدا هم جوابگو نیست . شفیعی هم احتمالا نخواست مثل بعضی ها دزدی کند که کیسه بعضی ها را پر کند .شفیعی رای نخرید و رای هم ندزدید .اگر کسی امد و خواست سالم کار کند تشویقش کنید .مادامیکه تفکرات حقیرانه ای مثل شما در این شهرستان است رستم و ممسنی همین است که هست.

   Thumb up 2 Thumb down 1

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

*