• تاریخ: ۱۳۹۵/۰۱/۰۵
 • شناسه خبر: 3951

رودخانه نماد محرومیت روستای زرگر نوگک رستم

زرگر نام روستایی در شهرستان رستم و از توابع روستای نوگک محسوب میشود که برای رسیدن به آن باید عرض رودخانه را طی کرد

با گذشت بیش از سه دهه از انقلاب اسلامی در حالی که کوچکترین روستاهای شهرهای اطراف ما به راه که زیربنای عمران یک منطقه است دسترسی کامل دارند با وجود ۸ نماینده در ۹ دوره قبلی که اهالی ممسنی و رستم به مجلس فرستادند هنوز هم رنگ و بوی محرومیت در روستاهای دور افتاده را میتوان لمس کرد

روستای زرگر نوگک شهرستان رستم زادگاه رضاقلی الهیاری نماینده سابق شهرستان در مجلس راه مستقیم ندارد و اغلب برای رفتن به این روستا باید عرض این رودخانه که در تصویر مشاهده میکنید را طی کنند.

رودخانه زرگر نوگکزرگر نوگک

البته ناگفته نماند که برای رفتن به این آبادی میتوان مسیر بسیار طولانی از نوگک و کناره و ..را طی کرد و بعد از طی کردن یک مسیر حدود ۲۰ دقیقه ای وارد روستا شد که جای تامل دارد.


 1. وحیدکمالی نوگک. گفت:

  سلام : باتوجه به عریض بودن عرض رودخانه تنگ شیو ساختن پل برای این روستای ۷۳ خانواری عملآ مرقون به صرفه
  نمی باشد و راه ساخته شده ای که ازروستای نوگک میگذرد از نظر کیفیت آسفالت و کم خطر بود مناسب تر می باشد .

  Thumb up 1 Thumb down 0

  • رستم آنلاین گفت:

   سلام . البته با سنگ فرش کردن رودخانه تنگ شیو تا حدودی می توان مشکل راه روستای نوگک را رفع کرد که متاسفانه تا کنون هیچ اقدامی صورت نگرفته است . که این خود گویای بی مهری مسئولان نسبت به این منطقه است ، نماینده گان قبلی من جمله حاج الهیاری که این روستا زادگاه خویش است برای درست کردن این راه اقدامی نکردند . انشالله که در آینده چاره ای اندیشیده شود . البته راه حل وجود دارد منتظر تلنگر یک مسئول است که به یاری خداوند و نماینده ممسنی و رستم این مهم انجام میگیرد.

   Thumb up 0 Thumb down 0

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

*