• تاریخ: ۱۳۹۴/۱۱/۱۷
 • شناسه خبر: 3416

پاسخ به تکذیب لیست نامزدهای انتخابات مجلس

در پی انتشار لیست اسامی نامزدهای تایید صلاحیت شده در این پایگاه خبری که از منابع موثق دریافت شد رئیس محترم شورای نگهبان شهرستان در یکی از سایتها آنرا تکذیب کرده که لازم است به آن پاسخ دهیم

سایت دیارممسنی با قدمتی ۷ ساله دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد.لذا تمامی مطالب این پایگاه خبری مادامی که از منابع خبری معتبر دریافت نشود منتشر نخواهد شد.

لیستی که امروز در این پایگاه خبری مبنی بر تایید صلاحیت ۱۶ نامزد برای دهمین دوره انتخابات مجلس در حوزه ممسین و رستم منتشر شد اگرچه با تکذیبه رئیس محترم شورای نگهبان ممسنی همراه شده است اما از منابع اصلی و موثق دریافت شد و با اعلام قبلی به آنها در این پایگاه خبری منتشر شد لذا این پایگاه خبری حسب وظیفه خود برای اطلاع رسانی سریع,شفاف به مردم جهت جلوگیری از انعکاس شایعات آنرا منتشر کرد.

دیارممسنی آماده پاسخگویی به مسولین محترم در خصوص این خبر می باشد


 1. احمد ارجمند گفت:

  شما می توانید حقانیت خود را از مردم طلب کنید و از مردم بخواهید راجع به درست بودن و نادرست بودن اخبار و اطلاعات نظر بدهند-گاهی پیامهایی که دارای محتوای درصد پایین هست را صریع چاپ می کنید-ولی مباحثی که می تواند آموزش باشد را به بهانه تکرای حذف می کنید چرا؟ شما امانت دارید-احمد ارجمند فهلیانی

  Thumb up 0 Thumb down 2

 2. رسول گفت:

  احسنت بر مدیریت محترم سایت

  Thumb up 1 Thumb down 0

 3. شبیر گفت:

  احتمال تائید صلاحیت آقای حیاتی وجود داره یا نه

  Thumb up 0 Thumb down 2

 4. محمدي يونس گفت:

  آفرین بر مدیر محترم دیار ممسنی

  Thumb up 1 Thumb down 1

 5. سعید گفت:

  حالا آخرش چی شد؟ این اسامی که نوشتی تایید صلاحیت شدن یا نه؟ کس دیگه ای هم قرار تایید صلاحیت بشه یا خیر؟ بقیه کاندیدا ها چی شدن ؟

  Thumb up 0 Thumb down 1

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.