• تاریخ: ۱۳۹۴/۱۱/۰۴
 • شناسه خبر: 3258

اعتراض بازاریان شهر نورآباد به برگزاری نمایشگاه!

جمعی از کسبه بازار شهر نورآباد ممسنی در اعتراض به برگزاری زیاد نمایشگاه فروش محصولات در شهر نورآباد با بستن مغازه و تجمع اعتراض کردند

تجمع بازاریان نورآبادجمعی از فروشندگان بازار شهر نورآبادممسنی  صبح امروز با بستن مغازه های خود به نشانه اعتراض در جلو فرمانداری شهرستان ممسنی تجمع کردند و خواهان پیگیری این وضعیت شدند.

سرهنگ عبادی نژاد فرمانده منطقه انتظامی شهرستان در میان تجمع کنندگان حاضر شد و به صحبت با آنها پرداخت ,سپس سرهنگ عبادی نژاد به همراه دو نفر از بازاریان به نمایندگی از سایرین به فرمانداری رفتند تا با فرماندار در خصوص رفع این مسئله صحبت کنند.

پس از این جلسه بود که با قول فرمانده منطقه به نقل از فرماندار,قرار شد در جهت حمایت از بازاریان شهر,منبعد حتی در ایام نوروز نیز نمایشگاه فروش محصولات در شهر نورآباد دایز نشود و نمایشگاه فعلی نیز تمدید نشود.سرهنگ عبادی نژاد از کسبه شهر خواست با کاهش قیمت زمینه استقبال مردم از بازار را فراهم کنند.

نکته:رفتار مردم دار سرهنگ عبادی نژاد فرمانده منطقه با تجمع کننده گان و همراهی با آنها برای پیگیری خواسته شان در نوع خود ستودنی بود.

تجمع بعد از صحبت های و قول فرماندار به پایان رسید و کرکره مغازه ها را بالا کشیدند

 


 1. nashenas گفت:

  سلام چرا با یک دید دیگه نگاه نمی کنید اگه این پول از شهر خارج بشه چه بر اقتصاد این شهر میاد

  Thumb up 2 Thumb down 0

 2. مسعود گفت:

  به خاطر جیب و نفع شخصی چند نفر که نمیشه کل جمعیت یه شهرستان رو از حقشون که برگزاری نمایشگاه باشه منع کرد.کیفیت و قیمتشون رو مطلوب کنن تا مردم ازشون خرید کنن.مردم حق انتخاب دارن جناب فرماندار

  Thumb up 2 Thumb down 3

 3. حمید گفت:

  گرون فروشل باید بهلشتنشونی تا عید کرکره شون بالا بیدی.

  Thumb up 1 Thumb down 4

 4. عباسی گفت:

  سلام
  سواره از پیاده خبر نداره،………..

  Thumb up 3 Thumb down 3

 5. شهروند گفت:

  با سلام و خسته نباشید.
  حسب زندگی در شهر ممسنی و به تبع حق شهروند بودن مطالبی محضر شما ارائه می گردد. این شا الله که مفید فایده قرار بگیرد. جامعه امروز جامعه رشد و پیشرفت همه جانبه است. در سیاستهای دول دنیا حمایت از قشر فقیر جامعه در رسیدن به نیازهای اولیه در هرم نیازهای فیزیولوژیک تئوری آبراهام مازلو مبنی بر رسیدن مردم به آب، غذا ، مسکن ، پوشاک و امنیت جسمی و جانی میباشد. این مرحله در سطح یک هرم مازلو قرار دارد. به نظر شما ، بازاریان ممسنی در جهت کدام یک از نیازهای مردم گام بر می دارند:
  ۱- غذای مردم یا غذای بیشتر برای خودشان
  ۲- فقر مردم یا پول بیشتر برا ی جیب خودشان
  ۳- پوشش اسلامی مردم یا مدلهای آنچنانی غربی مغازه شان
  ۴- پرداخت به موقع و به اندازه مالیات یا فرار مالیاتی
  ۵- نظافت جلوی مغازه و یا سد معبر جلوی مغازه خودشان برای فروش بیشتر
  ۶- تبلیغ برابری و برادری یا فروش به هر قیمتی به هر کسی با هر نرخی؟؟؟؟؟؟
  ۷- نگاه فقیر مدارانه یا نگاه فروش بیشتر درآمد بیشتر
  از طرفی کیفیت و تنوع اجناس مغازه های نورآباد، برخورد های فرهنگی و اجتماعی، نوع مغازه های موجود، نیاز واقعی مردم، ساعات ارائه خدمات فروش در نورآباد، خدمات پس از فروش، جایگاه جیب های مردم در نزد فروشندگان و همه و همه مواردی از این قبیل که نیاز به بررسی بیشتر و بیشتر دارد را ملاحظه بفرمایید.
  اساسا مسئله برپایی نمایشگاههای فصلی یا زنجیره ای در هر شهری و دیاری چیست؟ غیر از این است که ما با آداب و سنن دیگر هموطنانمان آشنا شویم. غیراز این است که ما تنوع اجناس ببینیم؟ غیر از این است که فروشگاهها زنجیره ای جنس را با اندکی قیمت پایین تر به مردم یک شهر بفروشند تا مردم کم درآمد هم بتوانند خریدی داشته باشند؟ غیر از این است که در بازار یک شهر رقابت برای فروش کم بهره تر تبلیغ شود و مغازه های شهر به فکر چاره ای برای ارائه خدمات ارزان تر و فروش های متنوع تر در راستای فرهنگ عمومی کشور گام بردارند. آیا به نظر شما جلوگیری از راه اندازی این چنین فروشگاههایی چاره ای اساسی است در حمایت از اقشار جامعه یا حمایت از بازاریان یک شهر در راستای فروش اجناس مغازه خود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ در کدام تئوری اقتصادی حذف فروشگاههای زنجیره ای یعنی رشد اقتصاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟ رقابت سالم اقتصادی بهتر است یا فروش های آنچنانی و انحصاری بعضی مغازه ها؟؟؟؟ با تقدیم احترام به همه . در پناه خداوند موفق و موید باشید.

  Thumb up 16 Thumb down 3

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

*