• تاریخ: ۱۳۹۴/۱۰/۳۰
  • شناسه خبر: 3222

آغاز عملیات گازرسانی به روستای میرخیراله رستم

عملیات اجرایی خط انتقال گازرسانی به روستای میرخیراله که با معارض اجتماعی مواجه وحدود یک سالی متوقف شده بود مجدداً شروع  به کار کرد

گازرسانیبه گزارش روابط عمومی فرمانداری رستم:عملیات اجرایی خط انتقال گازرسانی به روستای میرخیراله که با معارض اجتماعی مواجه وحدود یک سالی متوقف شده بود با تلاش و پیگیری مهندس احمدی منش فرماندار  شهرستان که با نشست جلسات متعدد با معارضین مشکل را حل و پروژه مجدداً شروع  به کار کرد.

فرماندار ضمن تقدیر و تشکر از کشاورزانی که در خصوص انتقال خط لوله گاز همکاری نمودند گفت: گاز رسانی به روستاها و اجرای طرحهای عمرانی و تولیدی در روستاها می تواند زمینه را برای ایجاد اشتغال جدید در این مناطق فراهم سازد و از مهاجرت روستاییان به شهر جلوگیری نماید.

احمدی منش افزود: این پروژه با اعتباری بالغ بر دو میلیارد و پانصد میلیون ریال و خط انتقالی آن به طول ۴۵۰۰ متر،که موجب بهرمندی ۸۰ خانوار این روستا از گاز طبیعی خواهد شد در آینده نزدیک افتتاح می شود.

عرف است که در شهرستانهایی مثل ممسنی و رستم در ایام پیش از انتخابات پروژه ها کلنگ زنی شود و وعده تکمیل داده شود چیزی که نمونه آنرا در گازرسانی به روستای مهرنجان در چند سال پیش شاهد بودیم و هنوز به مرحله بهره برداری نرسیده است.امیدواریم گاز این نعمت بزرگ الهی با گذشتن از فضای انتخاباتی به اهالی محروم میرخیرالله برسد/انشالله