• تاریخ: ۱۳۹۴/۱۰/۱۶
 • شناسه خبر: 3022

کاشت ۱۰۰ نهال بلوط توسط حامیان طبیعت رستم

امروز چهارشنبه شانزدهم دی ماه ، حامیان طبیعت رستم در دومین برنامه عملی ،صحنه های حماسی و دل انگیزی از حضور پر شور خود را در دامن طبیعت رقم زدند.

امروز گلزار شهدای مصیری و تپه مشرف بر آن شاهد مردان و زنان بی ادعایی بود که دلشان برای طبیعت می تپد ، قلم و قدم را در این مسیر به خدمت می گیرند تا فریاد برآورند که این طبیعت زیبا، میراث به جا مانده از گذشتگان نیست بلکه امانتی است که از آیندگان در دست داریم و می باید بهتر از قبل آن را به صاحبانش ( فرزندانمان) تحویل دهیم.

حامیان طبیعت رستم
این برنامه که با اعلان قبلی ، زمان و مکان آن به اطلاع اعضا رسیده بود در ساعت مقرر با تجمع دهها نفر از حامیان طبیعت رستم آغاز شد.
لازم به ذکر است غبار روبی از آرامگاه شهدا و ادای احترام به مقام شامخ شهدا  و قرائت فاتحه توسط اعضا پایگاه بسیج خواهران , که به عنوان حامیان طبیعت در این جمع حضور داشتند از برنامه های آغازین بود.
در این تجمع سبز که با هدف درختکاری برگزار گردید حفر بیش از ۵۰۰ گوده ، کاشت بیش از ۱۰۰ نهال بلوط و مقادیر زیادی بذر بلوط و بادام به واقع ثبت رکوردی تحسین برانگیز بود که مجموعه حاضر توانستند با سعی بی دریغ خود به آن دست یابند.

حامیان طبیعت رستم
حامیان طبیعت رستم
جای بسی خوشحالی است که در میان شرکت کنندگان تعداد زیادی از خواهران و برادرانی حاضر شده بودند که در گروه مجازی حامیان طبیعت عضویت ندارند اما پر تلاش تر از دیگران می کوشیدند .

 1. رامین می‌گه:

  سلام
  ممنون از زحمات همشهریان عزیز و گرامی که به فکر طبیعت هستند
  از شما هم بخاطر اطلاع رسانی ممنونم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. میثم می‌گه:

  با عرض سلام و خسته نباشی،واقعا کار بسیار خوب و خدا پسندانه ای است ممنون و منت دار از زحمات همه عزیزان

  Thumb up 1 Thumb down 0

 3. محمدجواد محمدی می‌گه:

  با سلام
  این برنامه ها نماد تمدن و فرهنگ اصیل مردمان شهرستان ممسنی و رستم است درود بر شما همشهریان…

  Thumb up 1 Thumb down 1