کد خبر : 27060
تاریخ انتشار : یکشنبه 13 اکتبر 2019 - 20:05
-

جاده ای به سوی خدا به قلم احسان احسانی

جاده ای به سوی خدا به قلم احسان احسانی
نامه ای به قلم جاده کوپن نه به مسؤلین این دو شهرستان بلکه به مردم قربانی شهرستان های رستم و ممسنی به قلم آقای احسان احسانی را بازنشر کردیم؛

این نامه در خردادماه سال گذشته به قلم آقای احسان احسانی منتشر شده بود که با توجه به حوادث اخیر جاده پل فهلیان به پل پریم آنرا بازنشر کردیم

پارسال همین موقع #ملافرامرز شما را که در تمامی مناطق اطراف بی همتا بود، درست وقتی که از مراسم ختم برمی‌گشت، ختمش را خواندم. فکر می‌کردید کار تمام شده است اما دست خودم نبود عزرائیل با من قراداد کنترات نوشته است، درست چند وقت بعد نونهال خانواده ی زحمتکشِ #کلانی را پرپر کردم. عزرائیل معتقد است تخصص من در پرپر کردن است، ماجرا از آنجا شروع شد که یک شب #عروس خانواده ی بابامیدان را درست در شب عروسی اش با لباس سفید عروسی به کام مرگ کشاندم و لحظه ای هم خجالت نکشیدم؛ خوب یادم نیست و آمارش از دستم در رفته است یادم نیست قبلش بود یا بعدش بود که یک بار دیگر نیز مردم بابامیدان را سیاهپوش کردم، #دو_پسرخاله از یک خانواده را آنچنان و مستقیم به هم زدم که تا همیشه کنار هم آرمیدند.

🔹فکر می‌کنید فقط امروز و دیروز سنگ دلی کرده ام و غریبه و آشنا را به خون کشیده ام؟ از مردم‌ روستای دزدک بپرسید که چطور تقریبا همین دو سال پیش دو دختر و مادرشان را جلوی پدر خانواده بی رحمانه به کام مرگ کشاندم، غریب بودند، هنوز اشک های پدر خانواده قبل از بی هوش شدنش را به یادم دارم، هرچند حافظه ام ضعیف شده و برای این همه فعالیتم باید تاریخ نویسان و کاتبان را به خدمت گیرم، باید از #احمدانصاری بخواهم در رسای مرثیه های که حاصل من است، شروه ها بسراید، به #نگینتاجی بگویید بزرگ ترین و طولانی ترین غزلش را برای منی که طولانی ترین خدمت را به عزرائیل کرده ام کنار بگذارد و #ماچانلو و #جهاندیده با من تمرین شعر کنند، به #حمید_گنجایش بگویید هرچه نامه نگاری به مسؤلین که در سر دارد را برای من کنار بگذارد، بارها از روی من گذشته است و هر لحظه اختیار جانش را داشته ام و شاید یک روز…

⚫حتما با خودتان می‌گوید چه جاده سنگ دل و بی رحمی ام من! باور کنید شب های تا صبح خوابم نمی‌برد، تصویر تک تک آنها جلوی روی من است، عکس ها و بنرهایشان را همیشه کنار من نصب کرده اند و نام تک تکشان را به خاطر دارم ‌؛ اما چه کنم که کار من این است، روزی که مرا ساختند قرار بود روزی ۱۰۰ تا ۲۰۰ تا ماشین از روی من بگذرد، قرار نبود #پراید از روی من رو شود اصلا آن روز پراید وجود نداشت، اما امروز آنقدر از روی من ماشین رد می‌شود که دیگر تحمل و کشش ندارم، شما مرا برای کشتن ساخته اید نه برای خدمت! جاده نورآباد چنارشیجان هم که رفیق نیمه راه شد و کم کاری می‌کند، مجبورم یک تنه جور آن را هم به دوش بکشم و به عزرائیل خوش خدمتی کنم تا مبادا که آمار کشتگان در تصادفات پایین آید!

🔴انتخابات نزدیک است، میدانم چه کاروان ها که از روی من رد خواهید کرد، و بدانید که اگر لازم شود حتی به کاروان های شما نیز رحم نخواهم کرد، فردا گلایه نکنید!

🔺من همه شما را نابود خواهم کرد، تا روزی که زنده ام اینجا یا جای من است یا جای شما. برایم فرقی نمی‌کند کاروانی باشد که راهیان نور شده اند یا عاشقانی که راهی کربلا شده اند، من خودم روز عاشورا هستم، آن هم نه یک روز نه ده روز، هر هفته ی خدا، هر ماه خدا، هر سال خدا، برایتان کربلا آفرینی میکنم، من خودم #شمربنذیالجوشن هستم، شما مختار ندارید!
ببخشید اگر نامه آغشته به خون بود، تازه از کشتن یک پدر و پسر، سر پیچ با برکت #امامزاده سیدمحمد برگشته ام، عادت ندارم دستانم را بشویم چرا که فرمان بعدی عزرائیل هرلحظه ممکن است صادر شود.

جاده-کوپن

امضا : جاده ای به سوی خدا

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 2 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۲
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
سیدحمید حسینی سه‌شنبه , 13 آگوست 2019 - 8:51

ممنون از متن شما پسر دایی عزیزم.

سیدحمید حسینی سه‌شنبه , 13 آگوست 2019 - 8:51

ممنون از متن شما پسر دایی عزیزم

نظرات بسته شده است.

اوقات شرعی