• تاریخ: شنبه، ۱ اردیبهشت، ۱۳۹۷ - ساعت ۱۱:۱۱
  • شناسه خبر: 25086

راه اندازی کانال دیارممسنی در پیام رسان های ایرانی

پایگاه خبری دیارممسنی برای دسترسی آسانتر کاربران خود به اخبار این رسانه, در سال جدید کانال خبری در دو پیام رسان ایرانی ایتا و سروش را راه اندازی کرد

گسترش شبکه های اجتماعی و لزوم سهولت دسترسی کاربران تلفن همراه به اخبار سایت باعث شد در مهرماه سال ۱۳۹۴ کانال تلگرام دیارممسنی ایجاد شود و تاکنون بیش از ۷۵۰۰ کاربر فعال از طریق پیام رسان تلگرام به اخبار پایگاه خبری دیارممسنی دسترسی دارند.

در دی ماه سال قبل و حوادثی که رخ داد این پیام رسان خارجی در ایران حدود یکماه فیلتر شد! و همین موضوع باعث شد بسیاری از کاربران که تنها از طریق تلگرام پیگیر خبرهای دیارممسنی بودند نتوانند به دیارممسنی دسترسی داشته باشند.

با تصمیم شورای سردبیری پایگاه خبری دیارممسنی در سال ۱۳۹۷ که توسط مقام معظم رهبری بنام سال حمایت از کالای ایرانی نامگذاری شده است, این پایگاه خبری اقدام به ایجاد کانال در دو پیام رسان ایرانی ایتا و سروش کرده است که امیدواریم با حمایت کاربران محترم بتوانیم در کوتاه ترین زمان اعضای این دو کانال همانند تلگرام به چندین هزار عضو برسد.

🔶 کانال دیارممسنی در پیام رسان ایتا 👇

eitaa.com/diareMamasani

🔷 کانال دیارممسنی در پیام رسان سروش 👇

sapp.ir/diareMamasani

برای عضویت در کانال دیارممسنی در پیام رسان ایتا و سروش لازم است نسخه اندروید را روی گوشی هوشمند خود یا نسخه ویندوز را روی رایانه نصب کنید که اطلاعات بیشتر در سایت این دو پیام رسان موجود است

https://www.eitaa.com

https://soroush-app.ir