• تاریخ: جمعه، ۲۵ اسفند، ۱۳۹۶ - ساعت ۱۷:۵۱
  • شناسه خبر: 25012

مقام سوم تیم امیرکبیرممسنی در فوتبال لیگ برتر استان

در آخرین هفته ی مسابقات فوتبال لیگ برتر بزرگسالان استان فارس عصر امروز تیم گستان فاروق مرودشت قهرمان شد و تیمهای استقلال لارستان&n

به گزارش پایگاه خبری دیارممسنی,با پایان این فصل مسابقات فوتبال لیگ برتر بزرگسالان استان فارس تیم گلستان فاروق مرودشت با ۴۸ امتیاز به مقام قهرمانی رسید.تیم استقلال لطیفی لارستان مقام دوم را کسب کرد و امیرکبیر ممسنی نیز به مقام سوم رسید.

در هفته ی بیست و دوم و پایانی این مسابقات عصر امروز تیم گلستان فاروق با نتیجه ۵ بر ۰ المهدی جهرم را در هم کوبید,پارسه شیراز با یک گل امیرکبیر ممسنی را شکست داد,استقلال لطیفی لارستان با حساب ۲ بر ۱ میزبان خود خلیج فارس شیراز را شکست داد,دیدار پادنا میمند و پارسه مرودشت به تساوی بدون گل رسید. دیدار پاس نی ریز و فخاران کازرون و شریف بتن ممسنی و هلال احمر گراش به دلیل عدم حضور تیمهای کازرون و گراش با نتیجه  3 بر ۰ به سود تیمهای نی ریز و ممسنی محاسبه گردید.

ردیف تیم بازی برد مساوی باخت زده خورده تفاضل امتیاز
۱ گلستان فاروق مرودشت ۲۲ ۱۴ ۶ ۲ ۳۲ ۲۰ ۱۲ ۴۸
۲ استقلال لطیفی لارستان ۲۲ ۱۴ ۴ ۴ ۴۰ ۲۵ ۱۵ ۴۶
۳ امیرکبیر ممسنی ۲۲ ۱۰ ۷ ۵ ۳۰ ۱۷ ۱۳ ۳۷
۴ شریف بتن ممسنی ۲۲ ۱۰ ۶ ۶ ۳۶ ۲۷ ۹ ۳۶
۵ المهدی جهرم ۲۲ ۱۰ ۶ ۶ ۳۵ ۲۷ ۸ ۳۶
۶ شهید فخاران کازرون ۲۲ ۸ ۵ ۹ ۲۲ ۳۲ -۱۰ ۲۹
۷ هلال احمر گراش ۲۲ ۷ ۶ ۹ ۲۵ ۲۴ ۱ ۲۷
۸ پارسه مرودشت ۲۲ ۵ ۱۱ ۶ ۲۳ ۱۸ ۵ ۲۶
۹ خلیج فارس شیراز ۲۲ ۶ ۴ ۱۲ ۳۰ ۴۱ -۱۱ ۲۲
۱۰ پارسه شیراز ۲۲ ۷ ۱ ۱۴ ۲۰ ۳۶ -۱۶ ۲۲
۱۱ پادنا میمند ۲۲ ۴ ۶ ۱۲ ۱۶ ۳۰ -۱۴ ۱۸
۱۲ پاس نی ریز ۲۲ ۵ ۲ ۱۵ ۲۰ ۴۳ -۲۳ ۱۷

نکته جالب اینکه فاروق و لطیفی از شهرهای دو شهرستان مرودشت و لارستان هستند که موفق شدند بالاتر از تیمهای نامدار مراکز شهرستانهایی چون شیراز,ممسنی,کازرون و جهرم این مقام را بدست آورند!

لیگ امسال باید پایانی باشد بر حضور دو نماینده از شهرستان ممسنی در این رقابتها که در طول چندسال اخیر موفق نشدند مقام قهرمانی را کسب کنند و بعد از آنکه تیم شهرداری تنها نماینده وقت ممسنی در لیگ دسته سوم به لیگ استانی سقوط کرد و تشکیل دو تیم دیگر هیچگاه مقام قهرمانی را بدست نیاوردند.امیدواریم هم مسئولین دو تیم امیرکبیر و شریف بتن (لیدوما) هم مسئولین شهرستان برای فصل آتی چاره ای بیندیشند تا تنها یک تیم از شهرستان در مسابقات شرکت کند تا تمام امکانات و حمایت ها برای موفقیت از آن بسیج شوند.

 


نظرات بسته شده است.