• تاریخ: سه شنبه، ۲۲ اسفند، ۱۳۹۶ - ساعت ۲۱:۰۴
  • شناسه خبر: 24998

ناکامی نمایندگان ممسنی در کسب مقام در فوتبال لیگ برتر استان

در هفته ی بیست و یکم و ماقبل پایانی مسابقات فوتبال لیگ برتر بزرگسالان استان فارس عصر امروز تیم امیرکبیر ممسنی در نورآباد مقابل پاد

به گزارش پایگاه خبری دیارممسنی,در هفته ی بیست و یکم و ماقبل پایانی مسابقات فوتبال لیگ برتر بزرگسالان استان فارس عصر امروز در استادیوم شهید لشکری نورآباد تیم امیرکبیر ممسنی در مقابل پادنا میمند با نتیجه مساوی ۲ بر ۲ متوقف شد تا شانس کسب مقام را از دست بدهد.

با این نتیجه شاگردان علی قهرمانی با ۳۷ امتیاز در رده سوم باقی ماندند تا در فاصله یک هفته به پایان مسابقات با اختلاف ۶ امتیازی نسبت به تیم دوم (استقلال لطیفی لارستان ) و اختلاف ۸ امتیازی با تیم صدرنشین گلستان فاروق عملا شانس کسب مقام قهرمانی یا نایب قهرمانی را از دست داده باشند.

روز گذشته نیز تیم شریف بتن ممسنی حاضر به مسابقه با فدائیان جهرم نشد و نتیجه ۳ بر ۰ به سود نماینده جهرم ثبت شد. سید امین حسینی سرمربی شریف بتن دلیل انصراف از بازی را درگیر بودن چندبازیکن این تیم در مسابقات لیگ جوانان کشوری,محرومیت و مصدومیت تعدادی دیگر عنوان کرد که هیات فوتبال استان با تعویق مسابقه موافقت نکرد.

ردیف تیم بازی برد مساوی باخت زده خورده تفاضل امتیاز
۱ گلستان فاروق مرودشت ۲۱ ۱۳ ۶ ۲ ۲۷ ۲۰ ۱۷ ۴۵
۲ استقلال لطیفی لارستان ۲۱ ۱۳ ۴ ۴ ۳۸ ۲۴ ۱۴ ۴۳
۳ امیرکبیر ممسنی ۲۱ ۱۰ ۷ ۴ ۳۰ ۱۶ ۱۴ ۳۷
۴ المهدی جهرم ۲۱ ۱۰ ۶ ۵ ۳۵ ۲۲ ۱۳ ۳۶
۵ شریف بتن ممسنی ۲۱ ۹ ۶ ۶ ۳۳ ۲۷ ۶ ۳۳
۶ شهید فخاران کازرون ۲۱ ۸ ۵ ۸ ۲۲ ۲۹ ۲۹
۷ هلال احمر گراش ۲۱ ۷ ۶ ۸ ۲۵ ۲۱ ۴ ۲۷
۸ پارسه مرودشت ۲۱ ۵ ۱۰ ۶ ۲۳ ۱۸ ۵ ۲۵
۹ خلیج فارس شیراز ۲۱ ۶ ۴ ۱۱ ۲۹ ۳۹ -۱۰ ۲۲
۱۰ پارسه شیراز ۲۱ ۶ ۱ ۱۴ ۱۹ ۳۶ -۱۷ ۱۹
۱۱ پادنا میمند ۲۱ ۴ ۵ ۱۲ ۱۶ ۳۰ -۱۴ ۱۷
۱۲ پاس نی ریز ۲۱ ۴ ۲ ۱۵ ۱۷ ۴۳ -۲۶ ۱۴

نتایج چندسال اخیر تیمهای ممسنی در لیگ برتر استان نشان میدهد شهرستان ما ظرفیت و توانایی اداره دو تیم در لیگ را ندارد و بهتر است به درخواست پیشکسوتان و علاقه مندان توجه شود و در فصل آتی تنها یک تیم از شهرستان در لیگ شرکت کند تا از تمام ظرفیت ها برای حمایت از این تیم استفاده شود.

قطعا حضور دو تیم از شهرستانی چون ممسنی جز ناکامی همانند سالهای اخیر چیزی عاید فوتبال این دیار نخواهد کرد.