• تاریخ: سه شنبه، ۱۵ اسفند، ۱۳۹۶ - ساعت ۲۲:۲۶
  • شناسه خبر: 24929

پایان مسابقات تیراندازی با تفنگ برنو در رستم

مسابقات تیراندازی با تفنگ برنو از روز ۱۳ اسفندماه به میزبانی شهرستان رستم برگزار شد روز گذشته با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان

این مسابقات برای نخستین بار در کشور با سلاح برنو ویژه ایثارگران برگزار شد و از سطح کیفی مطلوبی برخوردار بود.

پایان مسابقات تیراندازی با تفنگ برنو در رستمپایان مسابقات تیراندازی با تفنگ برنو در رستمپایان مسابقات تیراندازی با تفنگ برنو در رستمپایان مسابقات تیراندازی با تفنگ برنو در رستم
این مسابقات با حضور ۵۰ ورزشکار شاهد و ایثارگر از ۱۲ شهرستان استان در سه گروه جانبازان بالای ۲۵ درصد، پدران و فرزندان شهدا برگزار شد.
این مسابقات در سه مرحله مقدماتی، نهایی و قهرمان قهرمانان برگزار شد و یکی از نکات قابل توجه این رقابت ها، برگزاری آن برای نخستین بار در کشور به میزبانی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان رستم بود.
این رقابت ها در رده تیمی با قهرمانی تیم شهرستان اقلید همراه بود و تیم شهرستان های رستم و کوار نیز به ترتیب دوم و سوم شدند.
در قسمت انفرادی در گروه جانبازان، هوشنگ رضایی جانباز ۷۰ درصد مقام نخست را کسب کرد و آقایان صمد آقاشیری و نصرالله صالحی به ترتیب دوم و سوم شدند.
در گروه پدران معظم شهدا، آقایان احمد افشون، موندنی گرجیان از شهرستان رستم و ملک حسین انصاریان به ترتیب عنوان های اول تا سوم را کسب کردند و در گروه فرزندان شهدا نیز آقایان محسن شریفی، مصطفی قاسمی و عباس رحیمی زاده رتبه های اول تا سوم را از آن خود کردند.
نفرات نخست این سه گروه سپس در مرحله قهرمان قهرمانان با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان هوشنگ رضایی جانباز ۷۰ درصد استان فارس در این بخش نیز به عنوان قهرمان قهرمانان این دوره از رقابت ها معرفی شد.