• تاریخ: سه شنبه، ۱۵ اسفند، ۱۳۹۶ - ساعت ۲۲:۰۴
  • شناسه خبر: 24926

برگزاری مانور برنامه سلامت نوروزی در شهرستان رستم

مانور سلامت نوروزی با حضور کارشناسان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان در شهرستان رستم اجرا گردی

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان رستم ،کارشناس مسئول بهداشت محیط از آغاز برنامه سلامت نوروزی از ۱۵ اسفندماه ۱۳۹۶ لغایت ۱۵فروردین ماه سال ۹۷ در سطح شهرستان خبر داد .

مهندس "حمید زارعی" در این باره  عنوان داشت : با توجه به فرارسیدن سال نو و ایام تعطیلات نوروزی و افزایش فعالیت بیشتر اماکن عمومی و مراکز تهیه و توزیع فروش مواد غذایی ، نظارت بر این گونه مراکز و اماکن بسیار ضروری و حائز اهمیت است . وی گفت : هدف از اجرای این طرح ، تشدید نظارت های بهداشتی به صورت هدفمند ، حفظ سلامت شهروندان و مسافران نوروزی و تامین و ارتقاء ایمنی مواد غذایی در سطح عرضه می باشد . 

مهندس زارعی تصریح کرد: در این طرح کلیه مراکز تهیه توزیع و فروش مواد غذایی و اماکن حساس ، در برنامه تشدید نظارتهای بهداشتی قرار میگیرند . وی با اشاره به حضور فعال بازرسان با لباس فرم یکسان در طی اجرای برنامه گفت : بازرسان در قالب تیم های دو نفره و کشیک از ساعت ۸ صبح الی ۲۰ شب در تمام ایام هفته و روزهای تعطیل حضور فعال خواهند داشت .

وی از شهروندان خواست در هنگام خرید مواد غذایی دقت لازم را داشته باشند و در صورت مشاهده هر گونه تخلف بهداشتی با شماره تلفن ۱۹۰ تماس بگیرند تا در اسرع وقت پیگیریهای لازم از سوی بازرسان بهداشت محیط شهرستان صورت گیرد.

برگزاری مانور برنامه سلامت نوروزی در شهرستان رستمبرگزاری مانور برنامه سلامت نوروزی در شهرستان رستم

برگزاری مانور برنامه سلامت نوروزی در شهرستان رستمبرگزاری مانور برنامه سلامت نوروزی در شهرستان رستم

گفتنیست همزمان با آغاز این برنامه در مورخه پانزدهم اسفند ، نیروها و خودروهای شرکت کننده در این طرح در سطح خیابان اصلی شهر مصیری رژه خودرویی برگزار نمودند.