• تاریخ: شنبه، ۵ اسفند، ۱۳۹۶ - ساعت ۱۶:۵۱
  • شناسه خبر: 24857

جلسه ستاد خدمات سفر در شهرستان رستم برگزار شد

جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان رستم  به مناسبت فرارسیدن ایام نوروز ۹۷ با حضور مهندس حسینی فرماندار و اعضای ستاد شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری تشکیل گردید

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رستم ؛جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان رستم  به مناسبت فرارسیدن ایام نوروز۹۷ با حضور مهندس حسینی فرماندار و اعضای ستاد شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری تشکیل گردید.
فرماندار شهرستان رستم گفت: ایام نوروز و عبور مسافران نوروزی از مسیر شهرستان رستم فرصت بسیار مطلوبی برای معرفی جاذبه‌های گردشگری، صنایع دستی، قابلیت‌ها و توانمندی ‌های این شهرستان است و ارائه تصویری خوب، زیبا و خدمات ‌رسانی مناسب در این ایام می‌تواند ذهنیت مثبتی از این شهرستان برای مسافران و گردشگران در اذهان بسازد.
ایشان ضمن تشریح وظایف کمیته های ۱۰ گانه ستاد خدمات سفر شهرستان از آنها خواست تا با انجام وظایف خود رسالت میزبانی را که از مشخصات بارز طوایف مختلف شهرستان است به نحو احسن به جا آورند.
رئیس ستاد تسهیلات سفر شهرستان رستم اظهار داشت: تمام نهادها و ادارات عضو ستاد دائمی تسهیلات سفرهای نوروزی ضمن معرفی کشیک آماده ارائه خدمات به مسافران نوروز ۹۷ در طول شبانه روز ، در انجام خدمات با یکدیگر همسو و در تعامل کامل باشند.

جلسه ستاد خدمات سفر در شهرستان رستم برگزار شدجلسه ستاد خدمات سفر در شهرستان رستم برگزار شد
در ادامه این جلسه اعضای ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی شهرستان رستم به تشریح برنامه ها و دیدگاههای خود در خصوص ارائه خدمات مناسب تر به گردشگران و مهمانان نوروزی پرداختند.