• تاریخ: شنبه، ۲۸ بهمن، ۱۳۹۶ - ساعت ۱۵:۲۷
  • شناسه خبر: 24813

درگذشت دانش آموز نورآبادی در حادثه آتش سوزی منزل

خانم مبینا شایانی دانش آموز نورآبادی که حدود یکماه پیش همراه پنج عضو دیگر خانواده در حادثه آتش سوزی منزل مسکونی صدمه دیده بود شب گذشته فوت کرد

به گزارش پایگاه خبری دیارممسنی,حدود یک ماه پیش یک منزل مسکونی در شهر نورآبادممسنی به علت نشت گاز و روشن کردن لامپ آتش گرفت و عضو یک خانواده در این حادثه دچار آتش سوزی شدند که جهت مداوا به بیمارستان سوختگی شهر صدرا شیراز منتقل شدند

متاسفانه شب گذشته خانم مبینا شایانی دختر بزرگ این خانواده به علت شدت آسیب دیدگی فوت کرد و امروز شنبه در زادگاهش روستای اسلام آباد جاوید به خاک سپرده شد.

پدر,مادر و سه خواهر دیگر مبینا هنوز در بیمارستان بستری هستند و به دلیل وضعیت نامناسب مالی برای تامین هزینه های درمان به کمک خیرین و مردم نوع دوست نیازمند هستند.

☑️ شماره کارت حمایت از خانواده محترم شایانی

بنی آدم اعضای یکدیگرند.
که در آفرینش ز یک گوهرند.
چو عضوی به درد آورد روزگار.
دگر عضوها را نماند قرار

شماره کارت  6273.8110.7606.7930 بنام یوسف شایانی پدر خانواده ای که ۶ عضو آن درحادثه آتش سوزی منزل آسیب دیدند جهت دریافت کمک های نقدی شما عزیزان اعلام شده است
🌹صدها فرشته بوسه بر آن دست می زنند / کز کار خلق یک گره بسته واکند

پیام تسلیت مدیر آموزش و پرورش ممسنی

آقای رضا امیری مدیر آموزش و پرورش شهرستان ممسنی در پیامی درگذشت این دانش آموز را تسلیت گفتند

انا لله وانا الیه راجعون

حادثه غم انگیز درگذشت دختر نیک سرشت و معصوممان ، دانش آموز  #مبینا_شایانی که در سانحه آتش سوزی منزل محل سکونتشان آسیب دیده بود موجب تاثر و تالم مردم غیور و نوع دوست ممسنی و باعث اندوه فراوان و حزن عمیق اینجانب و جامعه فرهنگیان و دانش آموزان گردید.
بدون تردید این نوجوان پرپر شده که عمر کوتاه خود را در طلب علم و دانش سپری نموده ، هم اکنون در جوار رحمت واسعه پروردگار به آرامش رسیده است و از دریای بیکران فیوضات الهی بهره‌مند می‌باشد.

اینجانب ضمن عرض تسلیت به مردم شریف ممسنی به ویژه فرهنگیان، دانش آموزان و والدین داغدار محترم این نوگل سفر کرده، صبری جمیل برای بازماندگان و غفران الهی برای آن  مهاجر الی الله از درگاه ایزد منان مسالت می‌نمایم.»


نظرات بسته شده است.