• تاریخ: جمعه، ۲۷ بهمن، ۱۳۹۶ - ساعت ۱۸:۲۹
  • شناسه خبر: 24805

برد امیرکبیر و شکست سنگین شریف بتن در فوتبال لیگ استان

در هفته ی هجدهم مسابقات فوتبال لیگ برتر بزرگسالان استان فارس,تیم امیرکبیر ممسنی مقابل نماینده کازرون پیروز شد و شریف بتن در شیراز شکست سنگینی را متحمل شد

هفته ی هجدهم مسابقات فوتبال لیگ برتر بزرگسالان استان فارس عصر امروز با پیروزی خانگی امیرکبیر و شکست سنگین شریف تن در شیراز همراه بود.

به گزارش پایگاه خبری دیارممسنی,در استادیوم شهید لشکری نورآباد تیم امیرکبیرممسنی میزبان فخاران کازرون بود و توانست در پایان این تیم را با نتیجه ۲ بر ۰ مغلوب کند. رضا عرب در دقیقه ۶۵ و ثانیه های پس از ورودش به زمین مسابقه موفق شد گل نخست این مسابقه را به ثمر برساند و افشین عسکری دقیقه ۸۵ از روی نقطه پنالتی گل دوم را برای نماینده ممسنی به ثمر رسانید.

اما در شیراز تیم شریف بتن ممسنی مقابل خلیج فارس تن به شکست سنگین ۴ بر ۱ داد تا امیدهای این تیم برای کسب عنوان نخست از بین برود و به لطف شکست نماینده کازرون جایگاه چهارمی خود را حفظ کرده باشد.

در دیگر دیدارها نیز دیدار تیمهای پارسه مرودشت و استقلال لطیفی لارستان به تساوی بدون گل انجامید,پادنا میمند با تساوی ۲ بر ۲ فدائیان جهرم را متوقف کرد. و پارسه شیراز ۲ بر ۱ مغلوب گلستان فاروق تیم صدرنشین لیگ شد.

ردیف تیم بازی برد مساوی باخت زده خورده تفاضل امتیاز
۱ گلستان فاروق مرودشت ۱۸ ۱۲ ۴ ۲ ۲۰ ۱۶ ۱۴ ۴۰
۲ استقلال لطیفی لارستان ۱۸ ۱۰ ۴ ۴ ۳۱ ۲۱ ۱۰ ۳۴
۳ امیرکبیر ممسنی ۱۸ ۹ ۵ ۴ ۲۷ ۱۴ ۱۳ ۳۲
۴ شریف بتن ممسنی ۱۸ ۸ ۵ ۵ ۲۸ ۲۱ ۷ ۲۹
۵ شهید فخاران کازرون ۱۸ ۸ ۵ ۵ ۲۱ ۱۹ ۲ ۲۹
۶ المهدی جهرم ۱۸ ۷ ۶ ۵ ۲۸ ۲۱ ۷ ۲۷
۷ خلیج فارس شیراز ۱۸ ۷ ۲ ۹ ۲۸ ۳۰ ۲۳
۸ هلال احمر گراش ۱۷ ۵ ۵ ۷ ۲۱ ۱۹ ۲ ۲۰
۹ پارسه شیراز ۱۸ ۶ ۱ ۱۱ ۱۹ ۳۱ -۱۲ ۱۹
۱۰ پارسه مرودشت ۱۸ ۲ ۹ ۷ ۱۲ ۲۱ ۱۵
۱۱ پاس نی ریز ۱۷ ۴ ۲ ۱۱ ۱۶ ۳۴ -۱۸ ۱۴
۱۲ پادنا میمند ۱۸ ۳ ۴ ۱۱ ۱۱ ۲۵ -۱۴ ۱۳

نظرات بسته شده است.