• تاریخ: یکشنبه، ۱۷ دی، ۱۳۹۶ - ساعت ۱۶:۴۴
  • شناسه خبر: 24189

شهرآورد ممسنی ها در فوتبال لیگ برتر استان فارس

هفته ی سیزدهم مسابقات فوتبال لیگ برتر بزرگسالان استان فارس روز جمعه با دیدار حساس تیمهای همشهری شریف بتن و امیرکبیرممسنی در شهر نورآباد پیگیری خواهد شد

در حساسترین مسابقه هفته ی سیزدهم مسابقات فوتبال لیگ برتر بزرگسالان استان فارس روز جمعه تیمهای نورآبادی شریف بتن و امیرکبیر در استادیوم شهید لشکری نورآبادممسنی به مصاف هم خواهند رفت.

به گزارش پایگاه خبری دیارممسنی, از ساعت ۱۴ روز جمعه ۲۲ دیماه در استادیوم شهید لشکری نورآباد شهرآورد حساس دو نماینده شهرستان ممسنی در لیگ برتر فوتبال استان فارس آغاز خواهد شد.شاگردان علی قهرمانی که با اختلاف ۲ امتیازی در رده دوم جدول رده بندی قرارداند تلاش خواهند کرد با کسب سه امتیاز این دیدار حساس و امیدواری به توقف گلستان فاروق مقابل استقلال لارستان بتوانند صدرجدول را تصاحب کنند.

تیم امیرکبیر از ۱۲ مسابقه قبلی خود صاحب ۷ برد,۳ تساوی و ۲ شکست با ۲۱ گل زده بهترین خط حمله و با ۷ گل خورده بهترین خط دفاع را از آن خود کرده است.

در سوی مقابل تیم شریف بتن که نیم فصل اول با نام لیدوما در لیگ حضور داشت از ۱۲ مسابقه قبلی صاحب ۵ برد ۳ مساوی و ۴ شکست است و با ۱۸ امتیاز در رده پنجم قرار دارد و شاگردان سید امین حسینی امیدوارند با برتری در این دیدار بتوانند به جمع بالانشینان جدول بپیوندند

پنجشنبه ۲۱ دی ماه ساعت ۱۵

پارسه شیراز – پاس نی ریز …شهید دستغیب

جمعه ۲۲ دی ماه ساعت ۱۴

شهدای فخاران کازرون – پادنا میمند…شهداء کازرون

فدائیان المهدی جهرم – هلال احمر گراش…آزادگان جهرم

گلستان فاروق مرودشت – استقلال لطیفی لارستان…تختی مرودشت

خلیج فارس شیراز – پارسه مرودشت…شهدای ارتش شیراز

لیدوما نورآباد – امیرکبیر نورآباد…شهید لشکری نورآباد


نظرات بسته شده است.