• تاریخ: شنبه، ۱۶ دی، ۱۳۹۶ - ساعت ۱۳:۵۴
  • شناسه خبر: 24166

چهاردهمین مرحله طرح اطعام ایتام و اکرام نیازمندان شهر خومه زار

چهاردهمین مرحله طرح اطعام ایتام و اکرام نیازمندان شهر خومه زار شب جمعه در مسجد سیدالشهدا(ع) اجرا شد و بسته های غذایی خریداری شده میان خانواده های نیازمند توزیع شد

چهاردهمین مرحله طرح اطعام ایتام و اکرام نیازمندان شهر خومه زار شب جمعه در مسجد سیدالشهدا (ع) اجرا شد و بسته های غذایی خریداری شده به ارزش ۶ میلیون تومان میان ۱۲۰ خانواده نیازمند توزیع شد.
به گزارش دیارممسنی,در این مرحله اقلام غذایی از قبیل :برنج ,روغن, ماکارونی, رب ,سویا و تن ماهی که هزینه آن توسط خیرین به مسئولین این طرح پرداخت شده بود بین خانواده های نیازمند توزیع شد . لازم به ذکر است این کار خیرخواهانه که از سال ۹۱ در شهر خومه زار اجرا می شود با جمع آوری کمک های مردمی اقدام به خرید و توزیع مواد غذایی در میان افراد نیازمند می کند.

چهاردهمین مرحله طرح اطعام ایتام و اکرام نیازمندان شهر خومه زارچهاردهمین مرحله طرح اطعام ایتام و اکرام نیازمندان شهر خومه زارچهاردهمین مرحله طرح اطعام ایتام و اکرام نیازمندان شهر خومه زارچهاردهمین مرحله طرح اطعام ایتام و اکرام نیازمندان شهر خومه زارچهاردهمین مرحله طرح اطعام ایتام و اکرام نیازمندان شهر خومه زار

افراد خیر در صورت علاقمندی در مشارکت این طرح ها می توانند به هیات امنای مساجد شهر خومه زار مراجعه کنند یا با شماره تلفن ۰۹۱۷۳۲۴۷۶۶۰ تماس بگیرند.


نظرات بسته شده است.