• تاریخ: ۱۳۹۴/۰۹/۰۵
 • شناسه خبر: 2415

حاج ظفر افشون رسما معارفه شد

عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور با صدور حکمی حاج ظفر افشون را به سمت معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری مرکزی منصوب کرد

در حکم وزیر کشور آمده است:

جناب آقای ظفر افشون

سلام علیکم؛

بنا به پیشنهاد استاندار محترم مرکزی و تایید معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور به موجب این حکم به سمت معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری مرکزی منصوب می شوید.

امید است ضمن تلاش در جهت ایجاد هماهنگی و تعامل با همه نهادها، سازمان ها و دستگاه های کشوری و لشکری استان و بهره‌گیری از استعدادها و توانمندی نیروهای لایق، دلسوز و کارآمد در پیشبرد اهداف و سیاست های دولت تدبیر و امید و وزارت متبوع و نیز خدمت رسانی هرچه بیشتر به مردم شریف استان موفق باشید.

توفیق روز افزونتان را در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت منویات و فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای "مدظله العالی" از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم.

یادآور می گردد پیش از این حسن صفری عهده دار معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری مرکزی بوده است

حاج ظفر افشونسایت دیارممسنی نیز این انتصاب بجا را به جناب آقای افشون تبریک گفته و برای ایشان درانجام این وطیفه خطیر آرزوی موفقیت  و سرلندی میکند

حاج ظفر افشون در روستای نوگک شهرستان رستم ممسنی متولد شد. وی پس از ورود به وزارت کشور توانست در مدت کوتاهی پله های ترقی را بپیماید.از جمله مسئولیت های وی:

– رئیس کمیته امداد حضرت امام (ره) ممسنی ،- بخشدار مرکزی نورآباد ممسنی ، – شهردار نورآباد ،- فرماندار شهرستان ممسنی ،- فرماندار شهرستان لامرد ،- بخشدار مرکزی یاسوج ،- رئیس اداره سیاسی فرمانداری شمیرانات ، – فرماندار شهرستان پاکدشت ،- مدیر کل اداری مالی استانداری تهران ، – معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام ، – معاون سیاسی امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد

 1. مردی از حسین آباد رستم می‌گه:

  ممسنی همیشه باید به مردانی چون حاج افشون ببالد. مردی دلسوز ، آگاه و معتقد به ارزشهای اسلامی.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. احمد می‌گه:

  جناب ضرغامی بشدت محافظه کارید و خیلی از کامنتا رو سانسور میکنید.خیلی از کامنتاییی که نه حاوی توهینه و نه خط قرمزو رد کرده ؟؟؟چرا؟؟؟؟

  Thumb up 1 Thumb down 0

  • دیارممسنی می‌گه:

   جناب یک مورد کانت تایید نشده در سایت نداریم.

   در طول سه ماه اخیر همه ی کامنت ها تایید شدند

   هر کامنتی توهین توش نباشه تایید میشه و در این مدت نیز کامنتی حاوی توهین نداشتیم که تایید نشده

   یک مورد مثال بزنید

 3. منوچهر زارع خفری می‌گه:

  با سلام و درود فراوان
  بدینوسیله انتصاب به جا و شایسته حضرتعالی به عنوان معاونت استانداری مرکزی که بیانگر ، شایستگی و تجارب ارزنده تان در سطوح مختلف می باشد صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. احمدی می‌گه:

  تبریک میگم. میرد لایقی که ۸ سال در دولت پاکدست و مهروز مثل بسیاری دیگربه ناحق خانه نشین بود

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. احمدی می‌گه:

  تبریک میگم . مرد لایقی که در ۸ سال دولت پاکدست و مهرورز به نا حق مثل بسیاری دیگر خانه نشین بود.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. سلیمانی -بخش سورنا رستم می‌گه:

  با آرزوی موفقیت برای حاج ظفرافشون

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. ایرج رستمی می‌گه:

  انتصاب جناب افشون به سمت معاونت استانداری مرکز ی را به همه مردم رستم تبریک وبرای این مرد بادرایت وخستگی نا پذیر آرزوی سلامتی وسر بلندی رادارم امید وارم در هر پست وجایگاه سیاسی که باشید کما فی سابق منشا خیر وبرکت برای مردم باشید ارادتمند شما ایرج رستمی(پرین)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. رستمی می‌گه:

  انتصاب جناب افشون به سمت معاونت استانداری مرکز را به همه رستمیهای شهرستان رستم تبریک وبرای این مرد بادرایت وخستگی نا پذیر آرزوی سلامتی وسر بلندی رادارم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. فرهام زندی راد می‌گه:

  برادر بزرگوار جناب آقای حاج ظفر افشون
  با سلام و احترام ، بدینوسیله انتصاب به جا و شایسته حضرتعالی به عنوان معاونت استانداری مرکزی که مبین مراتب تعهد ، شایستگی و تجارب ارزنده تان در سطوح مختلف کشور می باشد صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم. امیدوارم همچون گذشته در راستای تحقق اهداف ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی همواره موفق و موید باشید .

  Thumb up 2 Thumb down 0

 10. فرهام زندی راد می‌گه:

  برادر بزرگوار جناب آقای حاج ظفر افشون
  با سلام و احترام ، بدینوسیله انتصاب به جا و شایسته حضرتعالی به نوان معاونت استانداری مرکزی که مبین مراتب تعهد ، شایستگی وو تجارب ارزنده تان در سطوح مختلف کشور می باشد صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم. امیدوارم همچون گذشته در راستای تحقق اهداف ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی همواره موفق و موید باشید .

  Thumb up 2 Thumb down 0

 11. منصوری می‌گه:

  حاج ظفر افشون به حق که مایه افتخار وسرافرازی ممسنی ورستم است .ایشان از محدود نخبگان ممسنی هستند که چندین سال درمدیریت کلان کشوری بوده اند.

  Thumb up 3 Thumb down 0

 12. سلیمانی -بخش سورنا رستم می‌گه:

  باسلام .آقای حاج ظفرافشون در هرسمتی که بوده اند تعداد زیادی از بچه های ممسنی را مشغول به کارکرده اند . دراینجا برای ایشان آرزوی موفقیت وسربلندی دارم

  Thumb up 2 Thumb down 0

 13. کشاورز می‌گه:

  تبریک به همه ممسنی ها

  Thumb up 2 Thumb down 0

 14. مجید دهقان می‌گه:

  درود بر مرد با غیرت که لیاقتش بازم بیشتر از ایناست

  Thumb up 5 Thumb down 0