• تاریخ: دوشنبه، ۴ دی، ۱۳۹۶ - ساعت ۲۳:۵۱
  • شناسه خبر: 23997

دغدغه ای در خصوص امنیت ممسنی و رستم ندارم!

سردار گودرزی فرمانده انتظامی استان فارس در مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان ممسنی گفت : در خصوص امنیت شهرستانهای ممسنی و رستم هیچ دغدغه ای ندارم

سردار احمدعلی گودرزی فرمانده انتظامی استان فارس در مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان ممسنی گفت : آمار و ارقام نشان میدهد میزان جرائم در ممسنی ۱۰% کاهش داشته است و بنده به عنوان فرمانده انتظامی استان در خصوص امنیت شهرستانهای ممسنی و رستم دغدغه ای ندارم.

سردار احمدعلی گودرزی

به گزارش پایگاه خبری دیارممسنی,سردار گودرزی گفت : بدون تعارف میگویم وقتی به حوزه شهرستانهای ممسنی و رستم وارد میشوم احساس میکنم در شهر خودم هستم,مردم ممسنی هم در دوران جنگ تحمیلی پویا بودند و هم در کرسی های علمی و معرفت و هم در بالا بردن احساس امنیت در این شهرستان سهیم هستند.

ممسنی شهرستانی بود که تا چند سال پیش خط قرمز انتخابات شناخته میشد.در سال ۱۳۹۴ خدمت سران محترم طوایف و معتمدین شهرستان رسیدیم,بنده در بازگشت به شیراز به آقای استاندار وقت عرض کردم که نورآبادممسنی در امن ترین زمان خود قرار دارد و هیچ مشکلی در نورآباد نداریم. و من مسئولیت امنیت این شهر را بر عهده میگیرم.من یقین دارم که در ممسنی اتفاق خاصی رخ نخواهد داد.مردم لر همواره پشتیبان ولایت هستند و هیچکاه برای نظام مشکلی که ایجاد نکردند بلکه پشتیبان نظام و ولایت نیز بودند.

فرمانده انتظامی استان فارس افزود : در دو سال اخیر دو انتخابات بزرگ را داشتیم که انتخابات مجلس در ممسنی به دور دوم کشیده شد ولی بحمدالله ممسنی امن ترین شهرستان استان بود و کمترین تخلف را در این شهرستان داشتیم

سردار گودرزی وعده داد جایگاه فرمانده انتظامی ممسنی از سرهنگ به سرتیپ دوم ارتقا داده خواهد شد


نظرات بسته شده است.