• تاریخ: شنبه، ۲ دی، ۱۳۹۶ - ساعت ۲۲:۳۵
  • شناسه خبر: 23977

امیرکبیرممسنی نایب قهرمان نیم فصل فوتبال لیگ برتر استان

تیم فوتبال امیرکبیر ممسنی در پایان نیم فصل اول مسابقات فوتبال لیگ برتر بزرگسالان استان فارس موفق شد در جایگاه دوم قرار گیرد و مقام نایب قهرمانی نیم فصل را کسب کند

علی قهرمانی سرمربی تیم فوتبال امیرکبیر در گفتگو با پایگاه خبری دیارممسنی گفت : در آخرین بازی از هفته ی یازدهم و پایانی نیم فصل اول مسابقات موفق شدیم با برتری پرگل مقابل تیم پارسه شیراز چهارمین برد متوالی خود را کسب کنیم و در پایان نیم فصل مقام نایب قهرمانی را بدست آوریم.

قهرمانی با اشاره به مشکلات این تیم گفت : از لحاظ مالی وضعیت مناسبی نداریم و در شرایطی این نتایج را کسب کردیم که بازیکنان از داشتن وسایل و امکانات ورزشی نیز محروم هستند و هزینه های این تیم را از حساب شخصی پرداخت میکنم و متاسفانه حامی مالی نداریم. وی ضمن تمجدید از عملکرد بازیکنانش گفت : با وجود کمبود امکانات و مشکلات مالی که داریم بازیکنانی داریم که به عشق شهرشان بازی میکنند و اگر کمی بخت با ما یار بود حتی میتوانستیم جایگاه نخست را از آن خود کنیم.

وی از تمام  مسئولین,افراد و شرکت هایی که توان مالی دارند درخواست کرد برای حمایت از این تیم در مسابقات پیش قدم شوند تا با پشتوانه مالی مناسب در نیم فصل دوم بتوانند نتایج بهتری کسب کرده و ضمن رسیدن به صدر جدول بتوانند مقام قهرمانی را در پایان فصل کسب کرده و به لیگ دسته سوم صعود کنند.

ردیف تیم بازی برد مساوی باخت زده خورده تفاضل امتیاز
۱ گلستان فاروق مرودشت ۱۱ ۷ ۲ ۲ ۱۶ ۱۱ ۵ ۲۳
۲ امیرکبیر ممسنی ۱۱ ۶ ۳ ۲ ۱۷ ۷ ۱۰ ۲۱
۳ استقلال لطیفی لارستان ۱۱ ۶ ۲ ۳ ۱۸ ۱۴ ۴ ۲۰
۴ شهید فخاران کازرون ۱۱ ۵ ۴ ۲ ۱۳ ۷ ۶ ۱۹
۵ شریف بتن ممسنی ۱۱ ۵ ۳ ۳ ۱۸ ۱۲ ۶ ۱۸
۶ هلال احمر گراش ۱۱ ۴ ۴ ۳ ۱۴ ۱۱ ۳ ۱۶
۷ المهدی جهرم ۱۱ ۴ ۳ ۴ ۱۳ ۱۴ ۱۵
۸ پادنا میمند ۱۱ ۳ ۲ ۶ ۸ ۱۱ ۱۱
۹ پاس نی ریز ۱۱ ۳ ۲ ۶ ۱۲ ۱۸ ۱۱
۱۰ پارسه شیراز ۱۱ ۳ ۱ ۷ ۱۱ ۲۴ -۱۳ ۱۰
۱۱ پارسه مرودشت ۱۱ ۱ ۶ ۴ ۹ ۱۳ ۹
۱۲ خلیج فارس شیراز ۱۱ ۲ ۲ ۷ ۱۵ ۲۲ ۸

نظرات بسته شده است.