• تاریخ: پنج شنبه، ۱۶ آذر، ۱۳۹۶ - ساعت ۱۸:۰۴
  • شناسه خبر: 23841

برگزاری مراسم روز دانشجو در شهرستان رستم

مراسم گرامیداشت روز دانشجو صبح امروز با حضور فرماندار شهرستان رستم ، امام جمعه، مسولین ادارات و نهادهای شهرستان ، دانشجویان و اساتید ، در دانشگاه پیام نور واحد رستم  برگزار گردید.

به گزارش دیارممسنی,مراسم گرامیداشت روز دانشجو صبح امروز پنجشنبه ۱۶آذرماه ،با حضور فرماندار شهرستان  رستم ، امام جمعه، مسولین ادارات و نهادهای شهرستان ، دانشجویان و اساتید ، در دانشگاه پیام نور واحد رستم  برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری رستم، سید ابوطالب حسینی در این مراسم با تبریک ایام هفته وحدت  و بزرگداشت یاد و خاطره شهیدان دانشجو و تبریک این روز به همه دانشجویان و آینده سازان کشور گفت : روز ۱۶ آذر روز تاریخی و ماندگار مبارزه با ظلم و استکبار در اذهان مردم ایران اسلامی  است .
فرماندار رستم گفت: دانشجویان و جوانان امروز می توانند با کسب مهارت علمی و تخصص وفعالیت و حضور پررنگ در عرصه‌های مختلف اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی  برای خود و خانواده و جامعه  افتخار آفرین بوده و  رشد وبالندگی را برای  جامعه  به ارمغان بیاورند ،ما در عرصه علم آنقدر پیشرفت کرده ایم که آمریکا نگران هسته ای شدن ما است نه از بمب ما و بلکه از میانگین سنی دانشمندان هسته ای در کشور که به این همت بلند افتخارات، رسیده اند می ترسد.
وی افزود:دانشگاه باید محل تعامل باشد ؛ با تعامل می توان در این عرصه کارهای بزرگ انجام داد و در تقابل با یکدیگر شکست خواهیم خورد .

برگزاری مراسم روز دانشجو در شهرستان رستمبرگزاری مراسم روز دانشجو در شهرستان رستمبرگزاری مراسم روز دانشجو در شهرستان رستمبرگزاری مراسم روز دانشجو در شهرستان رستم
 گفتنی است: اجرای نمایش و موسیقی زنده توسط دانشجویان از برنامه های این مراسم بود و در پایان از دانشجویان برتر در حوزه های مختلف تجلیل شد.


نظرات بسته شده است.