• تاریخ: یکشنبه، ۱۹ شهریور، ۱۳۹۶ - ساعت ۲۲:۳۹
  • شناسه خبر: 23309

شهردارانی که متقاضی شهرداری نورآباد هستند

پس از آنکه شورای اسلامی شهر نورآبادممسنی انتخاب شهردار را به فراخوان گذاشت افراد زیادی متقاضی شدند که شهرداران شهرهای بیضا,خومه زار و مصیری از جمله آنها هستند

 شهرداری نورآباد این روزها مهمترین موضوع مورد بحث شهروندان نورآبادی است.پس از آنکه شورای شهر نورآباد تعیین شهردار را به فراخوان گذاشت افرادی برای تصدی کرسی داوطلب شدند که در میان آنها چهره های شاخصی نیز دیده میشود.

حاج عزیزاله رضایی عضو شورای شهر در گفتگوی تلفنی با پایگاه خبری دیارممسنی گفت : جلسات پرسش و پاسخ اعضای شورای شهر با متقاضیان به صورت فشرده برگزار میشود تا اصلح ترین فرد را گزینش و انتخاب کنیم.
رضایی در خصوص چهره های نام آشنا که در این فراخوان نام نویسی کردند نیز گفت : شهردار سابق #بیضا ، شهردار سابق #مصیری و شهردار فعلی #خومه_زار از جمله سرشناس ترین افراد هستند که همانند دیگر متقاضیان در جلسه پرسش و پاسخ اعضای شورای شهر  نورآباد شرکت کردند تا شرایط و برنامه های آنها برای شهرداری نورآباد مورد ارزیابی قرار بگیرد.

 

  1. میلاد گفت:

    مه شهردار قبلی چش بی

  2. علی اکبر جسینی گفت:

    با سلام..لطفا این پرسش از همه کاندیداها شود/۱- طرج تفصیلی و جامع را بصورت علمی تعریف کنید؟۲-از لجاظ زیبا سازی شهر چه برنامه جامعی دارید؟۳- فضای سبز شهری چه؟فضای ایجاد شده یرای تفریج جوانان مانند سینما ووووو؟۴= ترافیک/آیا قرار است نورآباد بصورت پارکینگ راکد درآید؟آیا نباید فکری بجال مجتمع پزشگان شود و کوچه پژشکان به زندگی عادی برگردد؟فکر نمیکنم شهردار بالیاقتی پیدا ش.د که بتواند این معظلات تاریخی را جل نمایید؟ آیا شورای شهر دارای بافت متخصص تعیین شهردار هستند؟بنظرم یه درخواست بزای کرباسچی بفرستند و خواهش بکنند یه سری به نوراباد بزند و چند ماهی یه دوره آموزش شهرداری بگذارد؟آقای دکتر امینی هم واسطه میشود/////؟؟!!!!!