• تاریخ: شنبه، ۱۱ شهریور، ۱۳۹۶ - ساعت ۱۶:۰۵
  • شناسه خبر: 23262

همایش استانی شعر غدیر در شهرستان ممسنی برگزار خوهد شد

همایش استانی شعرغدیر روز چهار شنبه پانزدهم شهریور با حضور مسولین و شاعران استانی و شهرستانی همچنین عموم مردم در تالار وحدت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ممسنی برگزار خواهد شد

سید ابراهیم حسینیسید ابراهیم حسینی رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان ممسنی  گفت: همایش استانی شعر غدیر ساعت ۵ عصر روز چهارشنبه پانزدهم شهریور با حضور مسولین و شاعران استانی و شهرستانی همچنین عموم مردم در تالار وحدت اداره فرهنگ وارشاد اسلامی برگزار خواهد شد .

وی افزود این برنامه از برنامه دهه امامت و ولایت شهرستان ممسنی می باشد  که توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ممسنی و انجمن اهل قلم و بنیاد غدیر شهرستان با همکاری تعدادی از ادارات شهرستان ممسنی در تاریخ یاد شده برگزار میگردد.

حسینی افزود همایش استانی شعر غدیر در ماه مبارک رمضان در جلسه ای با حضور امام جمعه و رئیس بنیاد غدیر شهرستان حجت الاسلام محمد یعقوبی و حجت الاسلام احمدی دبیر بنیاد غدیر استان همچنین دستگاهای فرهنگی کلید خورد . سپس با جلسات متعددی با انجمن اهل قلم و کارگروه شعر شهرستان طرح همایش آماده و خدمت مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان فارس جناب آقای دکتر مریدی گردید و ایشان در اولین بررسی از طرح استقبال و حمایت کردند – سپس فراخوان همایش از طریق اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی به شهرستانهای استان ارسال و در ادامه ،اطلاع رسانی به هنرمندان از طریق ارتباط  تلفنی ، سایت های خبری ، فضای مجازی و نشریات محلی و استانی صورت گرفت.

جهت هماهنگی و حمایت از برنامه به دستور امام جمعه شهرستان جلسه شورای فرهنگ عمومی برگزار و تعدادی از ادارت قول مساعدت و همکاری را دادند . آثار هنرمندان استان فارس به دبیرخانه همایش  واقع در اداره فرهنگ و ارشاد ممسنی ارسال گردید . نهایتا زمان داوری آثار فرارسید و آثار رسیده به دبیرخانه همایش توسط هیات داوران بررسی  و  10 نفر به عنوان برگزیده  معرفی گردید  ، که انشا الله در روز اختتامیه ۱۵/۶/۹۶ راس ساعت ۱۷ در تالار وحدت اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان ممسنی با حضور مسولین  استانی و شهرستان ، هنرمندان و عموم مردم با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و هنری برگزار خواهد شد .

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ممسنی از  مسولین ،هنرمندان ، پیشکسوتان و عموم مردم  محترم جهت شرکت در این رویداد فرهنگی و هنری دعوت به عمل آورده است .

 


نظرات بسته شده است.