• تاریخ: چهارشنبه، ۸ شهریور، ۱۳۹۶ - ساعت ۹:۲۰
  • شناسه خبر: 23240

سوداگران مرگ در دام گسترده پلیس ممسنی

 فرمانده انتظامی شهرستان ممسنی از دستگیری ۲۴ خرده فروش مواد مخدر در اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و پاکسازی مناطق آلوده طی دو  هفته اخیر در این شهرستان خبر داد.

 فرمانده انتظامی شهرستان ممسنی از دستگیری ۲۴ خرده فروش مواد مخدر در اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و پاکسازی مناطق آلوده طی دو  هفته اخیر در شهرستان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری دیارممسنی ، سرهنگ محمد عبادی نژاد در تشریح این خبر گفت: در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی، ماموران انتظامی شهرستان ممسنی در قالب تیم های عملیاتی، پاکسازی مناطق آلوده و برخورد با خرده فروشان مواد مخدر را در این شهرستان اجرا کردند.
سرهنگ عبادی نژاد افزود: ماموران با هماهنگی مراجع قضایی در اجرای این طرح  موفق به کشف ۲۱۹ گرم تریاک، ۱۰ گرم شیره تریاک، ۶۱ سانت هروئین، ۱۶ سانت شیشه، ۸۰ عدد قرص متادون و  4 حقه وافور شدند.
این مقام انتظامی یادآور شد: در اجرای این طرح تعداد ۲۴ خرده فروش مواد مخدر دستگیر که دستگیر شدگان  به همراه مواد مکشوفه جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.
رئیس پلیس شهرستان با اشاره به ابراز رضایت کامل عموم مردم از اجرای چنین اقداماتی، بر همکاری و مساعدت بیشتر شهروندان در اجرای بهتر این گونه برنامه‌ها تاکید و خاطرنشان کرد: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده پاتوق‌های فروشندگان مواد مخدر و مشروبات الکلی و یا هرگونه فعالیت غیر قانونی و مشکوک مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

 


نظرات بسته شده است.