• تاریخ: ۱۳۹۴/۰۸/۲۶
  • شناسه خبر: 2262

آب!وعده محقق نشده نماینده در اشکفت رومه جاوید

هشت ماه پیش بود که جناب آقای دکتر شفیعی، نماینده شهرستان طی سفری نوروزی از تنگ لله جاوید و روستاهای این منطقه بازدید نمودند و قول حتمی دادند مشکل آب روستای اشکفت رومه را حل کنند

یاری اندر کس نمی‌بینم وعده ها را چه شد؟ راستی کی آخر آمد، صداقت را چه شد؟؟؟!!

هشت ماه پیش در بحبوحه عید نوروز بود که جناب آقای دکتر شفیعی، نماینده شهرستان های ممسنی و رستم طی سفری نوروزی از تنگ لله جاوید و روستاهای این منطقه بازدید نمودند. سفری که مزین به وعده هایی از طرف ایشان و تیم اداری همراهشان بود. در یکی ازاین بازدیدها، ایشان به همراه رییس اداره راه، رییس دفتر و دیگر همراهانشان با حضور در بین مردم روستای محروم اشکفت رومه، ضمن دیدار و گفتگو با مردم و استماع مشکلات آن ها، قول حتمی دادند که ان شاء الله مشکل آب این روستا که بزرگترین معضل مبتلی به مردم است را در ۶ ماهه اول سال ۹۴ حل خواهند نمود.

نوذر شفیعی در اشکفت رومه

این وعده نماینده چنان مردم این روستا را شاد کرد که اهالی روستا ضمن ابراز خوشحالی از حضور نماینده با دعای خیر خویش ایشان را بدرقه نمودند و قول ایشان موجی از امید را برای این روستا به همراه داشت. سه ماه تابستان که مردم این منطقه به دلیل کوچ به مناطق سردسیر در روستا سکونت نداشتند بهترین فرصت برای بررسی های کارشناسی لازم و تحقق وعده های جناب نماینده بود که متاسفانه هیچ گونه اقدامی صورت نگرفت.

اکنون حدود هشت ماه از این وعده و قول حتمی جناب نماینده می گذرد، دریغ از حتی اعزام یک تیم کارشناسی برای بررسی معضل بی آبی این روستا که قریب به ۴۰ خانوار دارد. روستایی که امرار معاش آن ها از طریق دامداری و کشاورزی است و در سالیان اخیر به دلیل معضل خشکسالی مردم این روستا دچار مشکلات عدیده از جمله بی آبی گردیده اند. اهالی این روستا مجبور هستند برای تهیه آب آشامیدنی، شست و شو و مصرف دام خود مسیری را به سختی طی کنند و درحالیکه چشمه برای انتقال خط لوله آب با این روستا فاصله چندانی ندارد مردم این روستا مجبورند حدود ۷ تا ۸  ماه سال از بی آبی رنج ببرند. امید است مسئولانی که داعیه ی خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی را دارند نسبت به وعده ها و قول هایی که به موکلان خود می دهند احساس مسئولیت و پی گیری بیشتری داشته باشند تا موجبات یاس و ناامیدی مردم از نظام نشوند.

یعقوب براتی، ۲۶ آبان ماه ۱۳۹۴


کانال اطلاع رسانی تلگرام دیارممسنی @diaremamasani

  1. حمید می‌گه:

    واقعا جای تاسف دارد که دیار علی ضامن فاقد آب باشد.

    Thumb up 5 Thumb down 0