• تاریخ: ۱۳۹۴/۰۸/۱۱
  • شناسه خبر: 2036

قیر پاشی و اسفالت پروژه محور پارک برم دشمن زیاری

اداره راه و شهرسازی ممسنی در ادامه روند اجرای پروژه های پیش بینی شده خود عملیات قیر پاشی و اسفالت محور پارک برم دشمن زیاری را اغاز کرد.

این محور که یکی از برفگیر ترین محورهای این منطقه بوده ،در سالهای گذشته در هنگام ریزش نزولات اسمانی مردم ساکن در این منطقه را با مشکلات زیادی مواجه نموده.

جاده پارک برم دشمن زیاری

محور پارک برم دشمن زیاری بطول ۲/۴ کیلومتر است که ۴۰ خانوار روستایی به طور مستقیم از ان بهره مند میشوند و در حال حاضر عملیات قیر پاشی و اسفالت  1/2 کیلومتر ان به اتمام رسیده است. و مابقی در دست اجرا میباشد.

پارک برم دشمن زیاری

لازم به ذکر است پروژه فوق با اعتباری بالغ بر ۴۰۰۰ میلون ریال در حال اجرا است.

  1. پارسا می‌گه:

    سلام ودرود برعزیزان.بارها حرفهای شده وعملی نشده بخدا ما دشمن زیاری بعنوان قضا(پاره سنگ)نورآباد هستیم.اینقدر وعده انتخاباتی به مردم میدند وبعد ازقبولی قریب سه سال وشش ماه دیگه پیدا نمیشه و وقتی هم میان میگند که مشکلات زیاده ویه دفعه حل نمیشه نامسلمان کی دیگه چهل سال ازانقلاب میگذره به خدا مسولین کشوری این مشکلات نمیدونند وگرنه یه دونه ازنمایندگان نورآباد را تو تهران راه هم نمیدند.بس دیگه؟؟؟؟؟تاکی دروغ و وعده ول والکی چقدر با احساساسات وسرنوشت مردم بازی میکنید. مابهترین بخشدار را داشتیم بومی بود وآدمی مومن وباتقوا وکامل از روستای مشایخ بود برادر اله نظر پارسایی

    بخدا مردم دشمن زیاری پیرو امام وخط رهبری هستنند وهمیشه درصحنه بودنند

    Thumb up 0 Thumb down 0